Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5482059654
REGON: 147310198
Rok założenia:
2014
Branża:

Polecane oferty

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 55 lok. 14
Na rynku jesteśmy obecni od czterdziestu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozyc...
Warszawa, Chałubińskiego 9 lok. 38
Jesteśmy profesjonalistami, dzięki czemu zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów. Współ...
Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, którzy podejmują się wykonan...
Warszawa, Górnośląska 4A lok. 39
Od 1997 roku wykonujemy tłumaczenia przez Internet, co stawia nas wśród prekursorów tego rodzaju us...

O firmie

Działalność naszego biura mTlumaczenia.pl rozpoczęła się już pod koniec lat 50-tych XX. wieku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Tłumaczymy specjalistyczną dokumentację i teksty z wielu dziedzin.

Nasza szeroka oferta jest godna rozpatrzenia, do czego serdecznie namawiamy.

Oferta

Przez wszystkie lata działalności w branży tłumaczeniowej zawsze staraliśmy się perfekcyjnie wywiązywań ze wszystkich zobowiązań. Szacunek dla Klienta jest dla nas podstawą, dlatego z dużym zaangażowaniem realizujemy wszelkie usługi związane z tłumaczeniem dokumentów i nie tylko. W mTlumaczenia.pl zatrudniani są wyspecjalizowani tłumacze, których cechuje duża wiedza dotycząca kraju, na który język wykonują przekłady. Bogaty zasób wiedzy słownikowej i związków wyrazowych pozwala im na dokładne odzwierciedlenie treści tekstu w tłumaczeniach.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, ustne, zwykłe, pisemne i inne. Liczba języków, w których wykonujemy tłumaczenia, sięga liczby ponad 50, co jest rzeczą unikalną na polskim rynku. Oprócz przekładów z i na języki europejskie tłumaczymy także teksty w językach egzotycznych, jak np. arabski, wietnamski czy chiński. Oferujemy tłumaczenia ekspresowe, specjalistyczne, ustne, symultaniczne oraz konsekutywne. Wysokie umiejętności pozwalają nam na bardziej zaawansowane tłumaczenia, jakimi bez wątpienia są transkracje. Co więcej, wykonujemy tłumaczenia z użyciem CAT i budową pamięci tłumaczeniowej.

Tłumacze w mTlumaczenia.pl posiadają wnikliwą wiedzę o wielu dziedzinach, dlatego podejmujemy się np. przekładów finansowych, medycznych, biznesowych, przyrodniczych oraz IT.

Potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji są liczne certyfikaty i uprawnienia, jakie otrzymaliśmy. Służymy naszą fachową wiedzą. Jesteśmy do dyspozycji zarówno Klientów indywidualnych, jak i mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy, że nawet najbardziej wymagające tłumaczenia zostaną wykonane należycie i dostarczone do Państwa w ustalonym terminie. Zależy nam na Państwa komforcie, dlatego bezpłatnie wyceniamy teksty przesłane nam drogą elektroniczną.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z mTlumaczenia.pl

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt mTlumaczenia.pl

mTlumaczenia.pl, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie mTlumaczenia.pl

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.03.2016
Zdecydowanie polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.03.2016
Ucieszyłem się, że znalazłem to biuro, bo ma dość prostą i sprawnie działającą opcję wyceny i zamówienia tłumaczenia przez internet. Tego szukałem. mg