Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5291217355
REGON: 012328613
Rok założenia:
2016

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Zajmujemy się wykonywaniem tynków maszynowych, w tym tynków gipsowych, cementowych oraz cementowo-w...
Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego, w której znajdą Państwo szeroki wyb...
Nasz zespół z firmy Puc Tynk oferuje usługi wykończeniowe, a także remontowe i służy doradztwem na ...

O firmie

Firma "Mp System Piotr Marciniak" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5291217355. Firma ma numer REGON: 012328613.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Trzciniec w województwie mazowieckim. Początek działalności firmy na rynku to 2016 rok. Kod pocztowy do korespondencji to: 05-085 Trzciniec. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.2481056922252N, 20.4768951012588E. Branża Usługi murarskie i tynkarskie to dziedzina, w której firma "Mp System Piotr Marciniak" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt Mp System Piotr Marciniak

Mp System Piotr Marciniak, Trzciniec

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Usługi murarskie i tynkarskie Trzciniec - sprawdź inne firmy w okolicy

Gunów-Wilków 75
Bartoszyce, Ignacego Paderewskiego 43 lok. 24
Świętochłowice, Wierzbowa 11 lok. 3
Słupsk, ks. Brzóski 12
Pławna Dolna 92
Ryszewo 16

Opinie (0)

Opinie o firmie Mp System Piotr Marciniak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.