Dzięki nam Twój samochód odzyska pierwotną sprawność
Dzięki nam Twój samochód odzyska pierwotną sprawność, MM Auto. Bentkowski Mariusz, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5831956057
REGON: 1909511200
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba firmy MM Auto znajduje się w Gdańsku. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Posiadamy spore doświadczenie branżowe, co sprawia, że potrafimy podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mariusz Bentkowski.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się naprawą zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Pracują u nas wykwalifikowani mechanicy, którzy w krótkim czasie uporają się z każdym problemem. Oferta firmy MM Auto to nie tylko naprawy mechaniczne, ale również blacharskie i lakiernicze. Zapewniamy również naprawy bezgotówkowe z OC lub AC. Jeśli klient nie może dojechać do naszego warsztatu to oferujemy przyjazd i odholowanie uszkodzonego auta.

Na czas naprawy możemy wypożyczyć samochód zastępczy, dzięki czemu żadna przykra sytuacja drogowa nie wpłynie negatywnie na Państwa codzienne przyzwyczajenia i obowiązki. Posiadamy nowocześnie wyposażony warsztat, co sprawia, że naprawy przeprowadzamy rzetelnie i terminowo, oddając samochód w bardzo dobrym stanie.

Dodatkowo naszą specjalizacją jest wulkanizacja. Proponujemy naszym klientom zakup opon nowych oraz używanych felg.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i zapewniamy konkurencyjne ceny. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MM Auto.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Wideo

Kontakt

Kontakt MM Auto. Bentkowski Mariusz

MM Auto. Bentkowski Mariusz, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie MM Auto. Bentkowski Mariusz