Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, mgr Elżbieta Mroczek, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7291723697
REGON: 472152307
Rok założenia:
1999
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Elżbieta Mroczek i prowadzę biuro rachunkowe, które znajduje się w Łodzi. Prowadzę kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych, jak i spółek prawa handlowego. Działam nieprzerwanie od 1999 roku. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu, jestem w stanie dopasować rozwiązania księgowo-podatkowe do indywidualnych potrzeb klienta.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.


Certyfikaty i dyplomy

Potwierdzeniem moich uprawnień są świadectwa.

Oferta

Moją ofertę kieruję zarówno do osób prywatnych, jak i spółek prawa handlowego. Współpracuję z Klientami działającymi w branży handlowej, usługowej czy produkcyjnej. Gwarantuję rzetelność, odpowiedzialność oraz terminowość. W mojej ofercie można znaleźć:
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.
W ramach powyższych usług zajmuję się między innymi: sporządzaniem deklaracji VAT, PIT, CIT, sporządzaniem bilansów finansowych, sporządzaniem sprawozdań GUS, reprezentowaniem Klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, prowadzeniem ryczałtu, doradztwem księgowym.

Ponadto oferuję również usługi z zakresu kadr i płac, w ramach których prowadzę ewidencje pracowników, pomagam w organizowaniu szkoleń BHP, sporządzam listy płac, zakładam i prowadzę akta osobowe pracowników, sporządzam sprawozdania GUS czy rejestruję zwolnienia lekarskie.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby Klientów, każdą cenę indywidualnie negocjuję z Klientem, przed podpisaniem umowy o świadczenie usług księgowo-podatkowych. Oferuję korzystne rabaty dla przedsiębiorców, którzy rozpoczynają prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Oprócz tego oferuję bezpłatną pomoc w założeniu działalności gospodarczej. Zajmuję się również sporządzaniem biznesplanu, przygotowywaniem wniosków kredytowych oraz sporządzaniem analiz ekonomiczno-finansowych.

Zapewniam wysoką jakość świadczonych usług i profesjonalne podejście do każdej sprawy.

Zapraszam do nawiązania ze mną współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt mgr Elżbieta Mroczek

mgr Elżbieta Mroczek, Łódź

Opinie (5)

Opinie o firmie mgr Elżbieta Mroczek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Iwona
Iwona
5.0
12.11.2019
Bardzo kompetentna, rzetelna i terminowa obsługa. Pani Elżbieta zawsze służy fachowym doradztwem. Polecam.
Rafał
Rafał
5.0
05.09.2019
Od kilku lat Pani Elżbieta świadczy dla mnie usługi z zakresu kadr i płac. Robi to profesjonalnie i rzetelnie, zawsze wykazuje się terminowością. Jestem naprawdę bardzo zadowolony. Polecam.
Magdalena
Magdalena
5.0
15.07.2019
To bardzo dobre biuro rachunkowe. Pani Elżbieta ma duże doświadczenie i to widać. Ostatnio pomogła mi zorganizować szkolenie BHP w mojej firmie, które przebiegło bez zarzutu. Polecam.
Kinga
Kinga
5.0
20.05.2019
Z usług biura rachunkowego prowadzonego przez Panią Elżbietę korzystam już od dawna. Pani Elżbieta sporządza listy płac oraz prowadzi akta osobowe moich pracowników. Można na niej polegać, zawsze wykazuje się terminowością.
Grażyna
Grażyna
5.0
12.03.2019
Polecam usługi tego biura rachunkowego. Pani Elżbieta prowadzi ewidencje pracowników mojej firmy już od dwóch lat i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest zawsze zrealizowane na czas.