Przeprowadzamy remonty maszyn budowlanych
Przeprowadzamy remonty maszyn budowlanych, Merdik Serwis, Rumianka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7131450322
REGON: 141717421
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Merdik Serwis zlokalizowana jest w Rumiance, w powiecie grodziskim, w województwie mazowieckim. Właścicielką jest Anna Powierza. W branży funkcjonujemy od 2009 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży części oraz naprawianiu maszyn budowlanych.

Oferta

Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży. Odbiorcami naszych usług są przede wszystkim firmy budowlane. Powierzone nam zadania realizowane są sprawnie oraz w wyznaczonym terminie.

Oferujemy:
  • przeglądy maszyn budowlanych,
  • kapitalne remonty silników oraz skrzyń biegów,
  • rozdzielacze oraz siłowniki,
  • sprzedaż części zamiennych i eksploatacyjnych,
  • doradztwo techniczne.
Dodatkowo zajmujemy się pneumatyką, hydrauliką siłową, a także wymianą filtrów i olejów. Świadczymy również usługi w zakresie naprawy oraz serwisu maszyn budowlanych. Zapewniamy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemów.

Nasze usługi świadczymy również w terenie. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi samochodami serwisowymi. Posiadają one niezbędne przyrządy diagnostyczne oraz narzędzia. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Na życzenie klienta istnieje możliwość sprowadzenia maszyny lub sprzętu budowlanego czy drogowego. Każda naprawa przez nas wykonywana posiada gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy zajmującej się naprawą maszyn budowlanych, zapraszamy do kontaktu z zakładem Merdik Serwis w Rumiance.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Merdik Serwis

Merdik Serwis, Rumianka

Opinie (0)

Opinie o firmie Merdik Serwis