Profesjonalne drukowanie 3D i prototypowanie
Profesjonalne drukowanie 3D i prototypowanie, Materialise S.A., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982097613
REGON: 020395359
Branża:

O firmie

Prowadzimy drukarnię 3D Materialise S.A., która funkcjonuje we Wrocławiu od 2006 roku. Swoim klientom gwarantujemy indywidualne podejście, najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Oferta

Głównym profilem działalności Materialise S.A. jest świadczenie usług z zakresu tak zwanego ''Rapid Prototyping”. Jest to wytwarzanie modeli fizycznych różnymi metodami, między innymi w technologii drukowania 3D. Posiadamy na jej temat dużą wiedzę, którą nieustannie pogłębiamy. Dysponujemy doskonałym sprzętem, w tym drukarkami 3D, które zapewniają szybkie prototypowanie, skanowanie i drukowanie.

Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Żaden, nawet najdrobniejszy szczegół nie umknie naszej uwadze. Skutecznie zrealizujemy również najtrudniejsze zlecenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do podjęcia owocnej współpracy. Chociaż siedzibę mamy we Wrocławiu to obszar naszej działalności jest znacznie szerszy. Funkcjonujemy na arenie międzynarodowej.

Kontakt

Kontakt Materialise S.A.

Materialise S.A., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Materialise S.A.

Tagi