Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7790014737
REGON: 008380373
Rok założenia:
1987

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu dostarczania ...
W naszej pracy zawsze stawiamy na zachowanie bezpieczeństwa oraz staranności. Dzięki temu możemy gw...
Od niemal dwudziestu pięciu lat funkcjonujemy na rynku. Przez ten czas zyskaliśmy cenne doświadczen...
Posiadamy 25-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypr...

O firmie

Zakład instalacji sanitarnych i ogrzewczych zlokalizowany jest w Stęszewie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Oferujemy usługi związane z projektowaniem i wykonawstwem instalacji sanitarnych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1987 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że świadczymy usługi na wysokim poziomie. Właścicielem firmy jest Marian Płóciniczak.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie instalacji sanitarnych i grzewczych. Zapewnimy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, zaczynając od przygotowania precyzyjnego projektu aż po fachowe wykonawstwo całej instalacji zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi. Oferujemy zaprojektowanie oraz wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, a także instalacji wodno-kanalizacyjnej. Ponadto wykonamy instalacje gazowe oraz solarne.

Oferujemy także montaż kotłów gazowych z automatycznymi podajnikami do paliwa, które zapewniają komfortową obsługę urządzenia. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy również montaż kominów powietrzno-spalinowych odpowiedzialnych za odprowadzanie spalin z kotłów kondensacyjnych. Ponadto podejmujemy się montażu pomp ciepła oraz centralnych odkurzaczy.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi projektowanie oraz montaż sieci i przyłączy wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych, a także opracowywanie operatów wodno-prawnych, które uwzględniają między innymi zrzut ścieków czy odwodnienie terenu. Dokładamy wszelkich starań, by finalny efekt w pełni spełniał wymagania Klienta.

Gwarantujemy rzetelność, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm. Wyróżnia nas terminowość, zawsze dotrzymujemy wszystkich umówionych terminów. Wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, które pochodzą od cenionych producentów. Gwarantujemy, że wykonane przez nas instalacje służą użytkownikom przez długie lata bez awarii.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z oferty firmy Mariana Płóciniczaka.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Marian Płóciniczak Zakład instalacji sanitarnych i ogrzewczych

Marian Płóciniczak Zakład instalacji sanitarnych i ogrzewczych, Stęszew

Opinie (0)

Opinie o firmie Marian Płóciniczak Zakład instalacji sanitarnych i ogrzewczych