Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5251546762
REGON: 012165878
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Maria Piechowicz i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Prowadzone przeze mnie biuro tłumaczeń znajduje się na Ursynowie, w Warszawie. Profesjonalne tłumaczenia wykonuję od 1980 roku.

Oferta

Wiele osób w naszym kraju potrzebuje precyzyjnie wykonanego tłumaczenia dokumentacji i tekstów napisanych w języku niemieckim. Występują również sytuacje, gdy, koniecznością jest tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki. W moim biurze w profesjonalny sposób spełniam oczekiwania Klientów i zajmuję się przekładami tekstów zwykłych i przysięgłych.

Zlecenia realizuję we wcześniej ustalonym terminie, ponieważ bardzo szanuję czas każdego Klienta. W skład wykonywanych tłumaczeń przysięgłych wchodzą przekłady dokumentacji samochodowej, metrykalnej, pism urzędowych, sprawozdań, zaświadczeń o niekaralności oraz zaświadczeń lekarskich.

Ponadto wykonuję precyzyjne tłumaczenia Regonu, Krajowego Rejestru Sądowego oraz identyfikacji podatkowej.

Tłumaczenia zwykłe w moim wykonaniu dotyczą tekstów specjalistycznych, technicznych oraz związanych z medycyną, prawem i budownictwem. Nabyłam także praktykę w tłumaczeniu tekstów z zakresu kultury i sztuki.

Zapraszam do skorzystania z kompleksowych usług licencjonowanego tłumacza przysięgłego i mojego biura.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Maria Piechowicz Tłumaczenia Przysięgłe

Maria Piechowicz Tłumaczenia Przysięgłe, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Piechowicz Tłumaczenia Przysięgłe