Tłumaczenia z i na język angielski
Tłumaczenia z i na język angielski, Małgorzata Ossowska-Czader Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251685105
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Nazywam się Małgorzata Ossowska-Czader i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od 2005 roku zajmuję się świadczeniem usług tłumaczeniowych. Siedziba mojego biura zlokalizowana jest na terenie Łodzi.

Oferta

Tłumaczenia, które oferuję, są dokładne. Robię wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania oraz potrzeby i zapewnić bezbłędną realizację zleceń. Moja specjalizacja to tłumaczenia przysięgłe i zwykłe zarówno ustne, jak i pisemne z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Ich ceny są indywidualnie dobierane do realizowanych usług.

Moja oferta obejmuje:
  • przekłady tekstów ekonomicznych,
  • przekłady tekstów prawniczych,
  • przekłady dokumentów unijnych.
Uwzględniam tłumaczenia warunków ubezpieczeń, umów ubezpieczeniowych oraz wniosków o objęcie ubezpieczeniem. Zajmuję się również przekładaniem korespondencji kancelaryjnej i abstraktów referatów na międzynarodowe konferencje.

Dodatkowo podejmuję się tłumaczeń utworów literackich, publikacji, opracowań naukowych, raportów i dokumentów oraz umów handlowych lub korespondencji handlowej. Pomagam przy rozmowach kwalifikacyjnych, negocjacjach stron podczas zawierania umów i w delegacjach zagranicznych.

Zapraszam.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Małgorzata Ossowska-Czader Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Małgorzata Ossowska-Czader Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Małgorzata Ossowska-Czader Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego