Tłumaczenia języka angielskiego na najwyższym poziomie
Tłumaczenia języka angielskiego na najwyższym poziomie, SENS Karolina Ojrzyńska-Stasiak Tłumaczenia język angielski, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7282212626
REGON: 472360796
Rok założenia:
2000

O firmie

Biuro tłumaczeń Sens znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Zajmujemy się tłumaczeniami języka angielskiego i niemieckiego. Osobą decyzyjną jest Karolina Ojrzyńska-Stasiak.

Oferta

Nasze biuro specjalizuje się w tłumaczeniu ustnym oraz pisemnym z języka angielskiego. Posiadamy 18-letnie doświadczenie. Ofertę usług kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie, przy pomocy których jesteśmy w stanie szybko, dokładnie i w wyznaczonym terminie wykonywać powierzone nam zadania.

Biegle zajmujemy się tłumaczeniami aktów notarialnych, dyplomów, pism procesowych, umów, zaświadczeń, regulaminów, instrukcji obsługi. Ponadto zajmujemy się tłumaczeniami artykułów naukowych, które wymagają szerokiej znajomości słownictwa kierunkowego.

Zajmujemy się również tłumaczeniami ustnymi konsekutywnymi oraz symultanicznymi. Dodatkowo przyjmujemy zlecenia dotyczące tworzenia baz pamięci w programach SDL Studio oraz SDL Trados.

Zatrudnieni w naszym biurze pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje będące wynikiem wykształcenia oraz odbytych kursów i szkoleń. Powierzone im zadania wykonują szybko, rzetelnie oraz w wyznaczonym terminie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby biura tłumaczeń Sens w Łodzi.

Kontakt

Kontakt SENS Karolina Ojrzyńska-Stasiak Tłumaczenia język angielski

SENS Karolina Ojrzyńska-Stasiak Tłumaczenia język angielski, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie SENS Karolina Ojrzyńska-Stasiak Tłumaczenia język angielski