Sporządzamy projekty i wizualizacje
Sporządzamy projekty i wizualizacje, Madral Firma projektowo-usługowa Marek Drozd, Przemyśl

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7951756037
REGON: 180380224
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Firma projektowo-usługowa Madral mieści się w Przemyślu, na terenie województwa podkarpackiego. Sporządzamy projekty i dokumentację budowlaną. Działamy od 2008 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marek Drozd.

Oferta

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, co sprawia, że nasze usługi projektowe są na bardzo wysokim poziomie. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonania projektów instalacji różnego typu. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw.

Wśród realizowanych przez nas prac są projekty: instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji elektrycznej, ogrzewania, instalacji ciepłowniczej lub sieci preizolowanej. Oprócz tego oferujemy nadzór inwestorski oraz autorski nad instalacjami podczas budowy oraz sporządzanie kosztorysów, wycen i ekspertyz technicznych obiektów.

W pracy używamy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam stworzenie wizualizacji naszych projektów. To pomaga naszym klientom uzmysłowić sobie, jaki będzie efekt końcowy. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Ponadto zajmujemy się sporządzaniem audytów z zakresu energetyki oraz audytów dotyczących prac remontowych budynków i źródeł ciepła. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do współpracy z przedsiębiorstwem Madral.

Kontakt

Kontakt Madral Firma projektowo-usługowa Marek Drozd

Madral Firma projektowo-usługowa Marek Drozd, Przemyśl

Opinie (0)

Opinie o firmie Madral Firma projektowo-usługowa Marek Drozd