Wynajem dźwigów z obsługą operatorską
Wynajem dźwigów z obsługą operatorską, Lubtrans Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo sprzętowo- transportowe, Nowa Sól

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9250004185
REGON: 970054855
KRS: 0000024878
Rok założenia:
1992

O firmie

Lubtrans to firma z Nowej Soli. Działa od 1992 roku wykonując usługi za pomocą dźwigów i innych maszyn budowlanych. Oferuje realizację zleceń na terenie województwa lubuskiego, szczególnie w powiecie nowosolskim.

Oferta

Prace wysokościowe wymagają specjalistycznego sprzętu obsługiwanego przez doświadczonych operatorów, co może zapewnić Lubtrans. Przedsiębiorstwo sprzętowo-transportowe przede wszystkim zajmuje się wynajmem dźwigów samojezdnych, z których największy może podnosić ciężary o masie nawet 90 ton na dużą wysokość. Maszyny używane są m.in. przy montażu i demontażu konstrukcji betonowych, stalowych i drewnianych, w tym hal, wież, silosów, budynków mieszkalnych, suwnic i słupów energetycznych. Usługi, które wymagają większej precyzji, realizowane są z użyciem podnośników koszowych. Z ich koszy można wykonywać takie prace jak:
  • usługi montażowe,
  • pielęgnacja zieleni,
  • mycie elewacji,
  • usuwanie śniegu,
  • usuwanie sopli,
  • prace dekarskie.
Lubtrans oferuje również wynajem zagęszczarek, ładowarek teleskopowych i pojazdów do prac ziemnych. Koparki i koparkoładowarki służą do kopania pod fundamenty, ogrodzenia, instalacje podziemne, a także szamba. Można nimi ponadto niwelować albo kształtować teren i wyburzać różne obiekty.

Dodatkowe informacje o ofercie Lubtrans znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo.


Artykuły

Czy wynajęcie dźwigu to dobry pomysł?
Czy wynajęcie dźwigu to dobry pomysł?
Prowadzisz budowę i zastanawiasz się, czy wynajęcie maszyn budowlanych to dobry pomysł? Dowiedz się, dlaczego warto wypożyczyć dźwigi i koparki.
Kiedy niezbędne są usługi dźwigowe?
Kiedy niezbędne są usługi dźwigowe?
Usługi dźwigowe to korzystne rozwiązanie dla tych firm, które potrzebują takiego sprzętu, a nie mogą zdecydować się na jego zakup. Do czego służy taka maszyna?

Kontakt

Kontakt Lubtrans Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo sprzętowo- transportowe

Lubtrans Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo sprzętowo- transportowe, Nowa Sól

Opinie (7)

Opinie o firmie Lubtrans Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo sprzętowo- transportowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eljottt
Eljottt
5.0
03.05.2022
Polecam Lubtrans. Niedawno brali udział w akcji obniżania komina. Kilka chwil i górny segment opuścili na ziemię.
JJ
JJ
5.0
04.03.2022
Widać, że operatorzy Lubtrans mają doświadczenie. Sprawnie operują podnoszonymi elementami nawet wysoko nad ziemią.
szumi
szumi
5.0
02.01.2022
Połączenie dźwigów i podnośników i koszowych to najlepsze wyjście na budowie. Lubtrans wynajmuje zarówno zwyżki, jak i żurawie, więc nie trzeba daleko szukać.
Adam
Adam
5.0
24.11.2021
Przede wszystkim wynajmują dźwigi samojezdne, ale nie tylko, bo mają też np. podnośniki koszowe. Też się przydają do wielu zadań.
Filip
Filip
5.0
02.09.2021
Kompleksowe usługi dźwigowe. Warto z nimi współpracować.
manro
manro
5.0
26.07.2021
Szybko, dokładnie i w przystępnej cenie. Chciałbym pochwalić firmę Lubtrans za ich wkład w realizację inwestycji energetycznej. Bez użycia ich dźwigów nie dałoby się tak szybko postawić słupów i dostawy prądu zostałyby później przywrócone.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
22.05.2021
Niedawno moja firma wzbogaciła się o nowy magazyn. Budową jego stalowej konstrukcji i demontażem starej hali zajmował się Lubtrans. Przedsiębiorstwo ma dźwigi podnoszące wielotonowe elementy i zatrudnia doświadczonych operatorów, dlatego podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń.