Profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń
Profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń, LK s.c. Biuro tłumaczeń Lucyna Kosecka-Runge, Starogard Gdański

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5922163115
REGON: 220484631
Rok założenia:
2007

O firmie

Prowadzone przez nas biuro LK rozpoczęło działalność w 2003 roku. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Starogardzie Gdańskim, na terenie województwa pomorskiego. Osobą decyzyjną oraz zarządzającą jest Lucyna Kosecka-Runge.

Oferta

Głównym profilem działalności naszego biura LK są usługi translatorskie. Możemy Państwu zaproponować tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe z języka niemieckiego na polski lub odwrotnie.

Oferujemy:
  • tłumaczenia dokumentów medycznych,
  • tłumaczenia dokumentów prawniczych,
  • tłumaczenia dokumentów technicznych.
Świadczymy usługi tłumaczeń zarówno ustnych, jak i pisemnych. Oferujemy także tłumaczenia dokumentów samochodowych, wyroków i metryk. W naszej ofercie można znaleźć przekład stron internetowych o tematyce księgowej lub ekonomicznej.

Oferta naszego biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, zawsze dotrzymujemy wcześniej umówionego terminu. W biurze LK mogą Państwo liczyć na poufność.

Żaden z dokumentów nie stanowi dla nas problemu, podejmiemy się tłumaczenia tekstów specjalistycznych. Dbamy o poprawność stylistyczną i gramatyczną oraz o wierność oryginalnego tekstu.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt LK s.c. Biuro tłumaczeń Lucyna Kosecka-Runge

LK s.c. Biuro tłumaczeń Lucyna Kosecka-Runge, Starogard Gdański

Opinie (12)

Opinie o firmie LK s.c. Biuro tłumaczeń Lucyna Kosecka-Runge

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
04.01.2018
Zapewnia szeroką i kompleksową ofertę. Jest w stanie pomóc przy każdym zleceniu, nawet najbardziej skomplikowanym. Wzbudza zaufanie i jest po prostu profesjonalistką.
Basia
Basia
5.0
28.12.2017
Polecam wszystkim tłumacza Lucynę Kosecką-Rungę. To najlepszy tłumacz języka niemieckiego w Starogardzie Gdańskim. Jest utalentowana i miła. Pracuje się z nią bardzo dobrze.
Baśka
Baśka
5.0
24.11.2017
Ceny konkurencyjne i odpowiednie do świadczonej usługi. Ponadto pani udziela porad i wskazówek, w moim przypadku okazały się kluczowe. Tłumaczono dla mnie ważne dokumenty. Wszystko przeprowadzono bez zarzutu.
Jacek
Jacek
5.0
31.10.2017
Najlepsze biuro tłumaczeń w okolicy. Język niemiecki opanowali do perfekcji, co da się odczuć korzystając z fachowych usług. Profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Rebeka
Rebeka
5.0
16.09.2017
Bezproblemowy kontakt z panią tłumacz, zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Zawsze można na nią liczyć.
Ala
Ala
5.0
19.08.2017
Artykuł z branży medycznej nie sprawił pani żadnego problemu, a było w nim sporo specjalistycznego słownictwa. Dziękuję za pomoc, na pewno w razie potrzeby wrócę :)
Edwin
Edwin
5.0
18.07.2017
Bardzo wysoki poziom tłumaczeń przysięgłych. Zachowane zostały wszelkie procedury oraz ustalony czas realizacji. Z usług tego tłumacza korzystałem pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni.
Patryk
Patryk
5.0
27.06.2017
Ustne tłumaczenia wymagają naprawdę dużej wiedzy. Tu nie ma czasu na szybkie zajrzenie do słownika czy głębszą analizę. Trzeba iść na żywioł i wykazać się umiejętnościami. Pani Lucyna robi to perfekcyjnie.
Łucja
Łucja
5.0
08.05.2017
Dba o każdą drobnostkę. Wszystkie kropki, wszystkie przecinki i inne szczegóły są zawsze na swoim miejscu. Nie można się niczego doczepić ani znaleźć najmniejszego błędu, bo go po prostu nie ma. Polecam zdecydowanie.
Ewka
Ewka
5.0
29.04.2017
Terminy realizacji zlecenia są bardzo krótkie. Zawsze można się z panią dogadać i ustalić pasujący termin. Nigdy się nie spóźniła. Szanuje klienta i jego czas.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
30.03.2017
Przestrzega zasad etyki zawodowej i dochowuje poufności. To bardzo ważne w przypadku tłumaczeń dokumentów. Na tego tłumacza zawsze można liczyć.
Ewka
Ewka
5.0
23.02.2017
Pani Kosecka nie dość,że ma dużą wiedzę i skutecznie realizuje powierzone jej zadania to jeszcze jest bardzo miła i kulturalna. Profesjonalnie podchodzi do obsługi klienta. Nasza współpraca przebiegła bez problemów.