Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5890003689
REGON: 190619781
Rok założenia:
1978
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Okleiny i sklejki, Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny, Sławki Prowadzimy tartak elektryczny z wieloletnią tradycją. Przedsiębiorstwo działa od 1915 roku w Sławkowie, w województwie pomorskim. Właścicielem firmy jest Ryszard Lewandowski.

Oferta

Zajmujemy się głównie produkcją tarcicy budowlanej i sprzedażą drewna. Oferujemy kompleksowe usługi tartaczne na najwyższym poziomie - dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Jakie produkty oferuje tartak elektryczny w Sławkach?

Nasz tartak elektryczny oferuje Państwu wysokojakościową tarcicę suchą oraz mokrą, zarówno iglastą, jak i liściastą. Wykonamy dla Państwa więźbę dachową, czyli drewnianą konstrukcję nośną dachu w naszej ofercie dostępna jest więźba dachowa, więźba krokwiowa czy krokwiowo-jętkowa.

Ponadto w asortymencie posiadamy takie produkty jak:
  • bale drewniane,
  • deski rysowane,
  • deski szalunkowe,
  • deski obiciowe na zakładkę,
  • deski drewniane,
  • kantówki,
  • krawędziaki,
  • łaty i kontr łaty.
Oferujemy również konstrukcje drewniane, szeroko wykorzystywane w budownictwie. Zakupią Państwo u nas także sztachety ogrodzeniowe oraz podbitki dachowe. Sprzedajemy fornir naturalny.

Jakie usługi świadczy tartak elektryczny w Sławkach?

Tartak elektryczny świadczy usługi w zakresie impregnacji drewna, która ma na celu ochronę desek przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, a także przed różnego rodzaju owadami i insektami oraz grzybem. Impregnacja polega na nasyceniu drewna specjalnymi środkami i poprawia jego żywotność. Wykorzystuje się ją do konserwacji desek, sztachet, belek i innych elementów konstrukcyjnych.

Jakie możliwości produkcyjne ma tartak elektryczny w Sławkach?

Tartak elektryczny w Sławkach posiada szerokie możliwości produkcyjne. W tym momencie dysponujemy dwoma trakami szybkobieżnymi, dzięki którym nasze średnie roczne przetarcie to aż piętnaście tysięcy m3 dłużnicy iglastej i liściastej. Posiadamy duże zaplecze - nasze hale produkcyjne zajmują około 1200 metrów kwadratowych powierzchni i są wyposażone w specjalistyczny sprzęt przeznaczony do obróbki drewna. Nasze możliwości w suszeniu drewna osiągają miesięcznie od 300 do 500 metrów sześciennych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Artykuły

Jak wybrać drewno dobrej jakości?
Jak wybrać drewno dobrej jakości?
Coraz częściej zwracamy uwagę na jakość elementów drewnianych, które wykorzystujemy przy budowie domu. A na co konkretnie zwrócić uwagę przy wyborze drewna?

Wideo

Kontakt

Kontakt Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny

Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny, Sławki

Opinie (2)

Opinie o firmie Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
26.05.2019
Zdecydowanie mogę polecić, zamawialiśmy tutaj elementy konstrukcyjne z drewna, wykonali je fachowo i w pełni profesjonalnie - dokładnie o to nam chodziło. Terminowa realizacja.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.11.2015
Polecam firmę Fornir, posiadają szeroką ofertę oklein drewnianych bardzo dobrej jakości. Realizują też indywidualne zlecenia przy niestandardowych wymiarach i we własnym zakresie zapewniają dowóz do klienta.//nick:medium78