przyjazna Tartaki, PPD Gródków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnośćią, Gródków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6250013395
REGON: 270691740
KRS: 0000177301
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Miejscem prowadzonej przez nas działalności jest Gródków, w województwie śląskim, w powiecie będzińskim. Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 2004 roku. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, rozmaitych firm krajowych i zagranicznych.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Proponujemy Państwu usługi w zakresie ciśnieniowo-próżniowej impregnacji drewna. Zajmujemy się suszeniem drewna metodą kondensacyjną. Nasze działania zawierają suszenie w czterech suszarniach kondensacyjnych o wsadzie 100 m3 oraz czterech suszarniach komorowych wysokotemperaturowych o wsadzie 300 m3, które są sterowane za pomocą komputera. Wykonujemy obróbkę fitosanitarną drewna. Podejmujemy się przygotowania elementów drewnianych na wymiar.

W naszej działalności skupiamy się na produkcji tarcicy iglastej. Prowadzimy sprzedaż drewna na terenie Polski i dla wielu spółek zagranicznych. Umożliwiamy kupno tarcicy iglastej do przeznaczenia ogólnego. Zajmujemy się dystrybucją tarcicy budowlanej, konstrukcyjnej, w tym: elementów więźby dachowej, materiałów wykończeniowych do podłogi, schodów, podbitek, boazerii. Dysponujemy specjalistycznymi elementami drewnianymi wykorzystywanymi w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy zakup opakowań drewnianych i palet. Jesteśmy dystrybutorami elementów małej architektury ogrodowej, z wyszczególnieniem:
  • desek ryflowanych
  • desek tarasowych sosnowych
  • desek podłogowych sosnowych
  • podbitek
  • łączników ciesielskich
  • podestów
  • sztachet
  • altanek ogrodowych
  • boazerii
Proponujemy kupno impregnatów do drewna. Dysponujemy własnym transportem samochodowym, z wyszczególnieniem samochodów skrzyniowych i dostawczych. Podejmujemy się załadunku przy pomocy wózków widłowych oraz żurawia wieżowego. Wchodzimy w skład Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Przemysłu Drzewnego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt PPD Gródków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnośćią

PPD Gródków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnośćią, Gródków

Opinie (0)

Opinie o firmie PPD Gródków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnośćią


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.