Oferujemy wydruk wysokiej jakości fotografii reklamowej
Oferujemy wydruk wysokiej jakości fotografii reklamowej, Ksero-Copy, Zakopane

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 17:00
Wt.
08:30 - 17:00
Śr.
08:30 - 17:00
Cz.
08:30 - 17:00
Pt.
08:30 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7361112617
REGON: 49008639
Dodatkowe kontakty:

18 206 62 36

Rok założenia:
2001

O firmie

Firma Ksero-Copy znajduje się w Zakopanem, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1984 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług poligraficznych i nie tylko. Osobą decyzyjną jest Robert Gąsienica.

Oferta

Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych prac. Głównie zajmujemy się drukiem wielkoformatowym, ale nie tylko. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy:
  • skanowanie,
  • druk cyfrowy,
  • drukowanie ulotek,
  • drukowanie broszur,
  • drukowanie prac dyplomowych,
  • drukowanie dokumentów,
  • oprawianie dokumentów,
  • maszynowe składanie rysunków,
  • druk czarno-biały.
Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami drukującymi, za pomocą których jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zlecenie. Głównie drukujemy projekty budowlane i składamy maszynowo rysunki A4, a także oprawiamy gotowe produkty. Kolorowy skaner umożliwia nam zapisanie plików w formatach TIF, JPG i PDF. Mamy olbrzymie możliwości w zakresie druku, gdyż możemy drukować około 200 stron rozmiaru A4 na minutę lub trzech A0 na minutę.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Ponadto zajmujemy się drukowaniem ważnych dokumentów, prac dyplomowych i licencjackich i oprawianiem ich.

Ponadto świadczymy usługi wykonywania zdjęć. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Ksero-Copy, która mieści się w Zakopanem.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ksero-Copy

Ksero-Copy, Zakopane

Opinie (0)

Opinie o firmie Ksero-Copy