Zabiegi chirurgiczne na wysokim poziomie
Zabiegi chirurgiczne na wysokim poziomie, Krzysztof Gruszczyński Specjalistyczny gabinet lekarski lek. med. spec. chirurg , Jarocin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6171500439
REGON: 250379224
Rok założenia:
2007

O firmie

Nazywam się Krzysztof Gruszczyński i jestem lekarzem chirurgi. Mój specjalistyczny gabinet lekarski znajduje się w Jarocinie, na terenie województwa wielkopolskiego. Praktykę lekarską prowadzę od 1993 roku. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób.

Oferta

W branży medycznej działam nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Zajmuję się leczeniem chirurgicznym i nie tylko. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc. Zapewniam kompleksową opiekę medyczną.

Zakres moich obowiązków obejmuje:
  • leczenie chirurgiczne,
  • leczenie operacyjne,
  • leczenie bezoperacyjne,
  • leczenie pajączków naczyniowych,
  • operacyjne leczenie żylaków,
  • usuwanie znamion,
  • zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu,
  • USG dopplerowskie układu żylnego,
  • badanie USG jamy brzusznej,
  • operacyjne leczenie przepukliny.
Mój gabinet wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt medyczny, za pomocą którego mogę przeprowadzić dokładne badania. Na podstawie uzyskanych wyników mogę postawić diagnozę i podjąć decyzję o wyborze metody leczenia. W razie skomplikowanych przypadków medycznych, pacjenci kierowani są na zabiegi operacyjne.

Ponadto specjalizuję się w proktologii, czyli leczeniu chorób hemoroidalnych. Zajmuję się też leczeniem chorób jelita grubego i odbytnicy, a także chorób zapalnych i nowotworowych. Objawy tych chorób są często uciążliwe dla pacjentów, dlatego robię wszystko, by je złagodzić.

Dodatkowo zajmuję się mikroskleroterapią oraz skleroterapią, która polega na bezoperacyjnym leczeniu żylaków oraz ran i owrzodzeń podudzi. Korzystam też z nowoczesnych metod leczenia ran, jak i usuwam znamiona, guzki i wrastające paznokcie. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny. Zależy mi na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. Przed każdą wizytą obowiązuje rejestracja telefoniczna. Zachęcam do kontaktu pacjentów z Jarocina i okolic.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Gruszczyński Specjalistyczny gabinet lekarski lek. med. spec. chirurg

Krzysztof Gruszczyński Specjalistyczny gabinet lekarski lek. med. spec. chirurg , Jarocin

Opinie (2)

Opinie o firmie Krzysztof Gruszczyński Specjalistyczny gabinet lekarski lek. med. spec. chirurg

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

dmarch22
dmarch22
5.0
01.07.2020
Profesjonalista. Lekarz pomógł mi w leczeniu mojej choroby nowotworowej. To człowiek angażujący się w zdrowie swoich Pacjentów.
Kinia_Cu
Kinia_Cu
5.0
28.05.2020
Lekarz pomógł mi pozbyć się uciążliwych i zagrażających życiu żylaków. Jestem mu bardzo wdzięczna, polecam każdemu się do niego udać!