Zajmujemy się optymalizacją obciążeń podatkowych
Zajmujemy się optymalizacją obciążeń podatkowych, Kruk Jarosław Biuro Rachunkowe, Dankowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7381920326
REGON: 360530940
Rok założenia:
2015

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe, którego siedziba zlokalizowana jest w Dankowicach, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Jarosław Kruk.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie rachunkowości oraz księgowości. Specjalizujemy się także w obsłudze kadrowo-płacowej. Pomagamy osobom, które chcą założyć, zawiesić czy zakończyć prowadzenie działalności gospodarczej. Zadbamy o wszelkie formalności.

Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje do ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sporządzamy:
  • sprawozdania finansowe,
  • przelewy,
  • sprawozdania do GUS,
  • deklaracje VAT,
  • zeznania PIT,
  • zeznania CIT,
  • deklaracje podatku od spadków i darowizn.
Przygotujemy również wnioski o zwrot VAT za materiały budowlane. Oferujemy Państwu prowadzenie rejestrów VAT, zajmiemy się prowadzeniem korespondencji urzędowej oraz optymalizacją obciążeń podatkowych. Sporządzamy wszelkie oświadczenia, pisma, zaświadczenia i inne.

Oferujemy obsługę kadrowo-płacową, w ramach której sporządzamy umowy o pracę, zlecenie i dzieło, przygotowujemy zaświadczenia, aneksy, świadectwa pracy. Prowadzimy ewidencję urlopów oraz akta osobowe pracowników. Sporządzimy i prześlemy deklaracje i raporty ZUS oraz roczne informacje PIT-11. Zajmiemy się naliczaniem list płac.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego w Dankowicach.

Artykuły

Optymalizacja podatkowa dla firm
Optymalizacja podatkowa dla firm
Optymalizacja podatkowa to bardzo złożony proces mający zapewnić przedsiębiorstwu w pełni legalne opłacanie niższych zobowiązań względem urzędu skarbowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kruk Jarosław Biuro Rachunkowe

Kruk Jarosław Biuro Rachunkowe, Dankowice

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Kruk Jarosław Biuro Rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marianna
Marianna
5.0
14.05.2019
Polecam, obsługa księgowa na najwyższym poziomie.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
03.03.2019
Bardzo pomogli mi, kiedy chciałem zawiesić działanie mojej działalności gospodarczej. Bez problemu sporządzili wszystkie dokumenty i pomogli w formalnościach.
Jan
Jan
5.0
17.01.2019
Zlecam im obsługę kadrowo-płacową mojej firmy, bo sam nie mam na to czasu. Nigdy nie zdarzyły się żadne błędy czy opóźnienia. Pełen profesjonalizm.
Michał
Michał
5.0
11.11.2018
Polecam! Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dokumenty zawsze przygotowane bardzo rzetelnie, oddane na czas. Korzystam z ich obsługi rachunkowej od ponad dwóch lat i jestem niezwykle zadowolony.