Tłumacz przysięgły z wieloletnim doświadczeniem
Tłumacz przysięgły z wieloletnim doświadczeniem, Kluzińska Katarzyna Tłumacz Przysięgły Jęz. Angielskiego, Pruszków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
18:00 - 20:00
Wt.
18:00 - 20:00
Śr.
18:00 - 20:00
Cz.
18:00 - 20:00
Pt.
18:00 - 20:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6251146230
REGON: 141186461
Rok założenia:
2007

O firmie

Nazywam się Katarzyna Kluzińska i jestem profesjonalnym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Siedziba mojego biura znajduje się w Pruszkowie, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzę od 2007 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które umożliwia mi zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności są kompleksowe usługi tłumaczeniowe języka angielskiego. Zdobyłam niezbędną wiedzę i wymagane licencje oraz certyfikaty, które pozwalają mi na specjalistyczne tłumaczenia na najwyższym poziomie. Podczas realizacji usług w pełni używam nabytych kompetencji. Podejmuję się tłumaczeń zwykłych, pisemnych oraz ustnych.

Specjalizuję się w tłumaczeniu przysięgłym różnego rodzaju dokumentów, w szczególności samochodowych oraz tych pochodzących z Urzędu Stanu Cywilnego.

Ponadto oferuję usługi tłumaczeń specjalistycznych w takim zakresie jak:
  • tłumaczenia prawnicze,
  • tłumaczenia naukowe,
  • tłumaczenia ekonomiczne,
  • tłumaczenia techniczne.
Co więcej, podejmuję się również tłumaczenia złożonych dokumentów medycznych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy tekst wymaga zastosowania innych technik tłumaczeniowych.

Stawiam na rozwój, dlatego nieustannie zwiększam swoje kwalifikacje, co pozwala mi na wielozadaniowość. Biorę systematycznie udział w szkoleniach i konferencjach, na których wspólnie z innymi tłumaczami przysięgłymi dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Gwarantuję rzetelne wykonanie zlecenia w terminie wcześniej ustalonym z Klientem.

Serdecznie zapraszam.

Kontakt

Kontakt Kluzińska Katarzyna Tłumacz Przysięgły Jęz. Angielskiego

Kluzińska Katarzyna Tłumacz Przysięgły Jęz. Angielskiego, Pruszków

Opinie (0)

Opinie o firmie Kluzińska Katarzyna Tłumacz Przysięgły Jęz. Angielskiego