Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691775697
Rok założenia:
1993

Polecane oferty

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Przez ten czas poznaliśmy potrzeby naszy...
Jastrzębie-Zdrój, 1 Maja 28
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na prowadzenie kompleksowych usług z zakresu wynaj...
Pokoje u Basi to urokliwy pensjonat położony w mazurskiej miejscowości Mikołajki. W pobliżu znajdą ...
Tatry są niezaprzeczalnie jednym z najpiękniejszych miejsc w całym naszym kraju. To właśnie góry, k...

O firmie

Firma "Klaudia. Pensjonat. Noclegi. Czapnik J." figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6691775697.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1993 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Morska 86. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 76-150 Darłowo. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.4254072745098N, 16.4006887843137E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: janinaczapnik@wp.pl. Przedsiębiorstwo "Klaudia. Pensjonat. Noclegi. Czapnik J." działa od lat w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Klaudia. Pensjonat. Noclegi. Czapnik J." w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Darłowo.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 94 314 49 00 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Klaudia. Pensjonat. Noclegi. Czapnik J.

Klaudia. Pensjonat. Noclegi. Czapnik J., Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Klaudia. Pensjonat. Noclegi. Czapnik J.