Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h

Polecane oferty

Zajmujemy się prowadzeniem obiektu wypoczynkowego nad morzem. Naszą ofertę kierujemy do osób szukaj...
Mielno to miejscowość położona między Bałtykiem a jeziorem Jamno. To świetne miejsce dla osób lubią...
Zajmujemy się prowadzeniem ośrodka wypoczynkowego. Obiekt Letnia Przygoda, zlokalizowany jest w nad...
Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: gen. Maczka 9. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 76-150 Darłowo. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.4265N, 16.42E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: nowiccy6@wp.pl. "Avena. Nowicka R." to firma działająca w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Avena. Nowicka R." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Darłowo jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 503 003 903 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług. Firma jest otwarta w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Avena. Nowicka R.

Avena. Nowicka R., Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Avena. Nowicka R.