Kompleksowa wycena nieruchomości
Kompleksowa wycena nieruchomości, Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Taksator s.c. Zdzisław Hajdasz, Małgorzata Kowalik, Częstochowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5731036015
REGON: 150147735
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Kancelaria rzeczoznawców majątkowych Taksator, prowadzona przez Henryka Hajdasza, Zdzisława Hajdasza oraz Małgorzatę Kowalik, mieści się w Częstochowie. Nasza działalność obejmująca rzeczoznawstwo rozpoczęła się w 1989 roku. Zyskaliśmy od tego czasu miano profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy Taksator jest profesjonalna wycena nieruchomości. Jesteśmy jedną z najstarszych firm w regionie świadczącą usługi rzeczoznawcze. Od samego początku istnienia na rynku postawiliśmy na kompetentne działanie. Bardzo sumiennie i z dużym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Zdobyliśmy bardzo dobrą reputację, ponieważ mamy na swoim koncie niezliczone ilości wycen na obszarze całego miasta, a także województwa.

Oferta przeznaczona jest przede wszystkim do osób fizycznych, instytucji oraz firm. Jesteśmy świadomi, że Klienci oczekują indywidualnego podejścia i całkowitego skupienia się na obsłudze ich spraw. Nasi rzeczoznawcy swoją pracą udowadniają, że można ufać ich profesjonalizmowi.

Z satysfakcją możemy stwierdzić, że nabyte umiejętności i wiedza pozwalają nam precyzyjnie szacować wszelkiego rodzaju nieruchomości. Do naszych obowiązków należy sporządzanie kosztorysów budowlanych, weryfikacja projektów, a także wykonywanie inwentaryzacji budowlanych.

W skład naszej oferty wchodzą również:
  • sprzedaż wydawnictw z zakresu prowadzonej działalności,
  • sporządzanie ekspertyz,
  • sporządzanie opinii budowlanych,
  • wycena nieruchomości,
  • wycena gruntu,
  • wycena mieszkań,
  • wycena działek budowlanych,
  • szacowanie majątku.
Ponadto podejmujemy się wyceny przedsiębiorstw, stosując metody majątkowe, dochodowe, mieszane, a także wskaźnikowe i mnożnikowe. Co więcej, na potrzeby sprawy przeprowadzamy wyceny rozmaitych urządzeń i maszyn.

Wyceny sporządzane przez rzeczoznawców w naszej firmie Taksator potrzebne są m.in. do sprawozdań sądowych, darowizn, spadków, a także amortyzacji.

Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie. Zapewniamy uczciwość oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Rzeczoznawców Majątkowych Taksator.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Taksator s.c. Zdzisław Hajdasz, Małgorzata Kowalik

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Taksator s.c. Zdzisław Hajdasz, Małgorzata Kowalik, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Taksator s.c. Zdzisław Hajdasz, Małgorzata Kowalik