Obsługa księgowa na wysokim poziomie
Obsługa księgowa na wysokim poziomie, Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8951003746
REGON: 930420819
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 1993 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Właścicielem jest Bogdan Belka.

Oferta

Posiadamy 26-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przygotowywanie opinii i wyjaśnień z zakresu zobowiązań podatkowych, sporządzanie ekspertyz podatkowych, prowadzenie spraw podatkowych, reprezentowanie klientów przed organami administracji podatkowej, a także przed Sądami Administracyjnymi.

Dodatkowo zajmujemy się planowaniem podatkowym, oceną możliwości minimalizacji obciążeń podatkowych klientów oraz analizą podatkową przedsiębiorstw. Do naszych obowiązków należy również porównywanie wariantów rozwiązań gospodarczych pod względem obciążenia fiskalnego.

Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, które dotyczą prawa podatkowego. O wszystkim informujemy naszych klientów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Wrocławia i okolic.

Zakres działalności

Doradztwo podatkowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie

Artykuły

Doradztwo prawne dla firm
Doradztwo prawne dla firm
Pracownicy doświadczonej kancelarii podatkowej przygotowali dla klientów rozbudowaną ofertę związaną z usługami prawnymi świadczonymi dla przedsiębiorców.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan

Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan, Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
31.05.2019
Współpraca z Kancelarią Prawno Finansową Doradztwo Podatkowe przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
26.03.2019
Jedna z lepszych kancelarii w okolicy. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam serdecznie.