Pomoc i obsługa prawna na najwyższym poziomie merytorycznym
Pomoc i obsługa prawna na najwyższym poziomie merytorycznym, Kancelaria prawna Pretor Sp. z o.o., Wieluń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8321950927
REGON: 731647810
KRS: 0000219247
Rok założenia:
2004

O firmie

Kancelaria prawna Pretor Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2003 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Wieluniu, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań dla naszych klientów.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług prawnych oraz prowadzenie postępowań windykacyjnych. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje dochodzenie odszkodowań, dochodzenie odszkodowań medycznych i powypadkowych, wypełnianie dokumentów ubezpieczeniowych, a także sprawdzanie wiarygodności. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie ułatwia nam wykonywanie zadań i skraca czas pracy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Zajmujemy się też waloryzacją kwot polis posagowych, weryfikacją i zwiększaniem kwot odszkodowań w sprawach zakończonych w przeszłości, a także sprawdzaniem wiarygodności kontrahentów, którzy występują o udzielnie kredytu.

Podejmujemy się spraw, które są związane z uszkodzeniami ciała w wyniku wypadków komunikacyjnych oraz różnych zdarzeń losowych. Specjalizujemy się również w analizowaniu kosztorysów napraw. W tego typu dokumentach łatwo dokonać manipulacji, poprzez zastosowanie niewłaściwych cen czy niekorzystnych korekt. Osoba bez specjalistycznej wiedzy nie jest w stanie wychwycić takich nieprawidłowości.

Dbamy o sprawy naszych klientów, dlatego przyjmujemy na siebie całość odpowiedzialności za dochodzenie dopłaty odszkodowania. W tym zakresie zapewniamy również obsługę prawną z wszelkimi kosztami finansowymi.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Kancelarii prawnej Pretor w Wieluniu.

Artykuły

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela?
Jak uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela?
W ramach świadczonych usług specjalistyczne kancelarie prawne są w stanie pomóc poszkodowanym w wypadkach uzyskać wyższe kwoty odszkodowań od ubezpieczyciela.
Dopłaty do odszkodowań – kiedy można się o nie ubiegać?
Dopłaty do odszkodowań – kiedy można się o nie ubiegać?
Uzyskiwanie dopłat do odszkodowań możliwe jest nawet w trudnych przypadkach dzięki profesjonalnej pomocy świadczonej przez renomowane kancelarie prawne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria prawna Pretor Sp. z o.o.

Kancelaria prawna Pretor Sp. z o.o., Wieluń

Opinie (5)

Opinie o firmie Kancelaria prawna Pretor Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Beata
Beata
5.0
18.05.2019
Jedna z lepszych kancelarii w okolicy. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
04.03.2019
Koleżanka poleciła mi tę kancelarię. Bez problemu udało się uzyskać odszkodowanie komunikacyjne. Super!
Romek
Romek
5.0
19.01.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta kancelaria. Pracownicy bardzo pomocni. Polecam.
Dawid
Dawid
5.0
16.11.2018
Współpraca z kancelarią prawną Pretor przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług. Polecam.
Jan
Jan
5.0
11.09.2018
Świetna firma, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań. Wiedzą jakie dokumenty wypełnić, dzięki czemu cały proces przebiega sprawniej.