Kompleksowe usługi prawne
Kompleksowe usługi prawne, Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Pyrk, Bytom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6262757138
REGON: 365051256
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Łukasz Pyrk to prawnik. Prowadzi kancelarię adwokacką w Bytomiu od 2016 roku. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto odbył praktyki w Ambasadzie RP w Hadze oraz w biurze poselskim Posła na Sejm. Aplikację adwokacką realizował przy Izbie Adwokackiej w Katowicach.

Oferta

Adwokat Łukasz Pyrk zapewnia indywidualne podejście do każdej sprawy. Gwarantuje zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy i dotrzymywanie terminów. Pomaga klientom zarówno w sporach sądowych, jak i przedsądowych. W tym celu udziela porad prawnych, sporządza pisemne opinie i pisma procesowe. Reprezentuje też klientów na sali rozpraw, przed sądami wszystkich instancji. Sprawy, których prowadzenia się podejmuje, związane są z takimi dziedzinami prawa jak:
  • prawo rodzinne
  • prawo spadkowe
  • prawo cywilne
  • prawo karne
  • prawo gospodarcze
  • prawo bankowe
Prawo rodzinne to przede wszystkim rozwody, separacje, podział majątku wspólnego oraz kwestia opieki nad dziećmi. Adwokat pomaga również otrzymać lub podwyższyć alimenty, wyegzekwować kontakty z dzieckiem i ustalić lub zaprzeczyć ojcostwo. Ponadto zajmuje się umowami małżeńskimi.

Kwestie majątkowe dotyczą też spadków, w tym ich przyjmowania, odrzucania i zachowka. Inne zagadnienia związane ze spadkami, pozostające w gestii prawnika to wydziedziczenie i odwołanie testamentu. Adwokat ma też doświadczenie w pracy przy innego rodzaju umowach - handlowych. Na rzecz klientów korporacyjnych sporządza i opiniuje umowy, bierze udział w negocjacjach oraz służy bieżącą pomocą. Może również dążyć do windykacji zaległych środków finansowych. Uzyskanie odszkodowania bądź zwrotu włożonych środków dotyczy także polisolokat i spraw frankowych. Łukasz Pyrk pomaga w sporach z bankami.

Więcej informacji związanych z kancelarią adwokacką i działalnością mecenasa Łukasza Pyrka znajdą Państwo na stronie internetowej. Kontakt można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Pyrk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Pyrk, Bytom

Opinie (7)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Pyrk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Cezary
Cezary
5.0
06.10.2019
Pomoc adwokata jest bardzo potrzebna, szczególnie jeśli chodzi o opiniowanie i sporządzanie umów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Dariusz
Dariusz
5.0
03.09.2019
Moja firma współpracuje z mecenasem i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Dzięki fachowej pomocy omijamy pułapki w przepisach.
Mariusz
Mariusz
5.0
30.08.2019
Najlepszy adwokat do spraw spadkowych. Otrzymałem zachowek, który mi się należał, dlatego polecam tego prawnika.
Mk
Mk
5.0
19.07.2019
Dobry adwokat.Obie sprawy prowadzone przez Pana Łukasza zakończyły się pozytywnie.Polecam.
Jarek
Jarek
5.0
13.07.2019
Miałem problem z byłą żoną. Nie pozwalała mi na kontakty z synem, a miałem korzystny wyrok sądu. Panu mecenasowi udało się jednak tak zadziałać, że teraz regularnie widzę się ze swoim dzieckiem.
Adrian
Adrian
5.0
26.06.2019
Adwokat reprezentował mnie w sprawie rozwodowej. Dzięki jego pomocy była już żona nie zabrała mi wszystkiego.
Artur
Artur
5.0
29.05.2019
Bardzo dobry adwokat! Tak poprowadził sprawę karną, że dostałem tylko niewielki wyrok w zawieszeniu. Dziękuję!