Transport samochodami o zabudowie chłodniczej, blaszanej i plandekowej
Transport samochodami o zabudowie chłodniczej, blaszanej i plandekowej, Jurczak Grzegorz. Usługi transportowe. Transport krajowy i zagraniczny, Kozy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9371628358
REGON: 070735626
Rok założenia:
1996

O firmie

Usługi Transportowe Grzegorz Jurczak to firma znajdująca się w miejscowości Kozy, w województwie śląskim. W branży logistycznej działamy od 1996 roku.

Oferta

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Zatrudniamy najlepszych spedytorów.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak:
  • przewóz żywności
  • transport mebli
  • transport palet
  • transport materiałów budowlanych
  • transport maszyn budowlanych
  • transport drobnicowy
Zapewniamy transport krajowy i międzynarodowy. Oferujemy transport samochodami o zabudowie plandekowej, chłodniczej i blaszanej do 1.5 tony. Świadczymy także usługi magazynowania ładunków.

Kompleksowo organizujemy przewóz ładunków drobnicowych oraz ponadgabarytowych. Nasza firma spedycyjna jeździ do takich krajów jak Niemcy, Francja, Anglia, Belgia, Holandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Węgry czy Austria.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które wyposażone są w system monitorowania GPS. Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego naszej pojazdy posiadają ubezpieczenie oraz poddawane są regularnym kontrolom mechanicznym. Współpracujemy z wieloma firmami na arenie krajowej i międzynarodowej. Jednym z naszych głównych klientów jest Farmacol S.A., który jest wiodącym dystrybutorem leków w Polsce.

Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport. Jesteśmy rzetelną i solidną firmą. Zatrudniamy najlepszych kierowców, którzy mają doświadczenie w usługach spedycyjnych. Wykwalifikowani kierowcy w Usługi Transportowe Grzegorz Jurczak, każdego dnia pokonują setki kilometrów, bezpiecznie przewożąc maszyny, artykuły spożywcze czy materiały budowlane. Realizujemy również zlecenia na przewóz innych towarów zgodnie z Państwa potrzebami. Przewożony towar dokładnie zabezpieczamy. Powierzając nam przewóz rzeczy mogą być Państwo pewni ,iż zostaną one dostarczone terminowo.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Cechy dobrej firmy transportowej
Cechy dobrej firmy transportowej
Na rynku znajduje się bardzo wiele firm transportowych. Jak wybrać tą najlepszą? Sprawdziliśmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Jurczak Grzegorz. Usługi transportowe. Transport krajowy i zagraniczny

Jurczak Grzegorz. Usługi transportowe. Transport krajowy i zagraniczny, Kozy

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Jurczak Grzegorz. Usługi transportowe. Transport krajowy i zagraniczny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
5.0
11.11.2019
Polecam, są świetni, bardzo dobrze się z nimi pracuje.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
16.09.2019
Bardzo dobra firma transportowa, solidni i mają konkurencyjne ceny.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
29.07.2019
Bardzo dobra firma, zawsze przywożą towar na czas. Wszystko jest starannie zapakowane. Nie ma z nimi żadnych problemów.
Wiktor
Wiktor
5.0
30.05.2019
Współpracuję z tą firmą od dłuższego czasu, polecam, są bardzo solidni i terminowi. Warto skorzystać z ich usług. Mają świetne samochody ciężarowe.