Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6351403809
REGON: 240356290
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Nazywam się Joanna Łęk i prowadzę kancelarię adwokacką. Siedziba mojej firmy znajduje się w Mikołowie, na terenie województwa śląskiego. Na rynku działam nieprzerwanie od 2006 roku.

Oferta

Od dwunastu lat działam na rynku. Przez ten okres czasu zdobyłam cenne doświadczenie oraz szerokie grono Klientów. Oferta mojej kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz różnego rodzaju firm.

W ramach oferty świadczę takie usługi jak:
  • sporządzanie projektów umów,
  • sporządzanie pism przedsądowych,
  • sporządzanie pozwów,
  • sporządzanie apelacji,
  • windykacja należności,
  • reprezentowanie przed sądami.
Jeżeli chodzi o prawo rodzinne, to pomogę Państwu przeprowadzić sprawę o rozwód, separację, sprawy opiekuńcze, o podział majątku, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa i inne. Usługi w prawie karnym obejmują między innymi reprezentowanie podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym przed Prokuraturą i Policją oraz obronę w sprawach karnych. Prowadzam także sprawy obejmujące prawo spadkowe, rzeczowe, gospodarcze, najmu i pracy, jak również udzielamy pomocy w sprawach o odszkodowanie i innych.

Zatrudniam osoby rzetelne, konkretne i z dużym doświadczeniem. Wraz z współpracownikami udzielę Państwu porad i pomocy na każdym etapie współpracy.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą i do współpracy.

Zapraszam!

Kontakt

Kontakt Joanna Łęk adwokat Kancelaria

Joanna Łęk adwokat Kancelaria, Mikołów

Opinie (1)

Opinie o firmie Joanna Łęk adwokat Kancelaria

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.04.2014
Jestem po sprawie o zachowek, bardzo trudnej, druga strona stawała na głowie żeby mnie pozbawić należnej mi kasy. Na szczęście Pani mecenas Łęk świetnie prowadziła sprawe i cały czas trzymała rekę na pulsie. Rozstrzygnięcie zapadło po mojej myśli i za to jestem bardzo wdzięczny.