Szeroki zakres usług geodezyjnych
Szeroki zakres usług geodezyjnych, Inwar Usługi geodezyjne Lipiński Jarosław., mgr inż. geodeta, Wołów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9880287753
REGON: 930767865
Rok założenia:
1996

O firmie

Przedsiębiorstwo Inwar znajduje się w Wołowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych. Na rynku jesteśmy obecni od 1992 roku. Osobą decyzyjną jest geodeta, mgr inż. Jarosław Lipiński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług geodezyjnych i kartograficznych. Posiadamy 26-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonywanie pomiarów budynków, tyczenie obiektów budowlanych, ustalanie granic, sporządzanie map do celów projektowych, wykonywanie inwentaryzacji budynków oraz wyznaczanie granic działek. Dodatkowo specjalizujemy się w rozgraniczaniu, wytyczaniu dróg oraz tyczeniu granic.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem technicznym. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam na wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów terenowych. Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem pomiarów sytuacyjno-wysokościowych i podwykonawczych. Wykonujemy również obliczenia mas ziemnych i inwentaryzacje sieci uzbrojeń podziemnych terenów.

Wykonujemy też aktualizacje ewidencji gruntów i budynków, sporządzamy dokumentacji do celów prawnych, a także wznawiamy znaki graniczne nieruchomości.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Inwar w Wołowie.

Kontakt

Kontakt Inwar Usługi geodezyjne Lipiński Jarosław., mgr inż. geodeta

Inwar Usługi geodezyjne Lipiński Jarosław., mgr inż. geodeta, Wołów

Opinie (0)

Opinie o firmie Inwar Usługi geodezyjne Lipiński Jarosław., mgr inż. geodeta