Profesjonalne usługi ubezpieczeniowe
Profesjonalne usługi ubezpieczeniowe, Insura Risk Biuro ubezpieczeń Iwona Wieczorek, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9590740948
REGON: 290764066
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Biuro ubezpieczeń Insura Risk znajduje się w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w doborze ubezpieczeń. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1996 roku. Firmą zarządza Iwona Wieczorek.

Oferta

W branży ubezpieczeniowej działamy prężnie od dwudziestu jeden lat. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania klientów. Zajmujemy się pomocą w wyborze odpowiedniej polisy. Od lat cieszymy się uznaniem wśród osób indywidualnych, a także właścicieli przedsiębiorstw. Biuro ubezpieczeń Insura Risk stawia na jakość.

Oferujemy:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • ubezpieczenia domu,
  • ubezpieczenia samochodowe,
  • ubezpieczenia AC,
  • ubezpieczenia finansowe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami i uprawnieniami. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Pomożemy dobrać dla Państwa odpowiednie ubezpieczenie, które spełni Państwa indywidualne oczekiwania i będzie adekwatny do możliwości finansowych.

Uzupełnieniem asortymentu są ubezpieczenia grupowe dla pracowników, działalności i turystyczne. Te ostatnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem w ostatnich latach. Jest to dobra prognoza, gdyż tego typu ubezpieczenie uchroni nas przed ogromnymi czasami kosztami leczenia za granicą.

Nasza baza ubezpieczeń jest na bieżąco aktualizowana, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Kielc i okolic.

Kontakt

Kontakt Insura Risk Biuro ubezpieczeń Iwona Wieczorek

Insura Risk Biuro ubezpieczeń Iwona Wieczorek, Kielce

Opinie (1)

Opinie o firmie Insura Risk Biuro ubezpieczeń Iwona Wieczorek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.07.2013
Polecam firmę P. Iwony, jej pracownicy potrafią świetnie doradzić a nie tylko wyłudzić kasę jak reszta firm z którymi miałem do czynienia. Kontakt świetny i można wiele ciekawych porad uzyskać. Szczerze polecam. Zbigniew Daleszyce.