Monitoring do domu i firmy
Monitoring do domu i firmy, Instal-Plus. Systemy zabezpieczeń i systemy alarmowe. Dembek C., Malbork

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5791417146
REGON: 170116073
Rok założenia:
1993

O firmie

Przedsiębiorstwo Instal-Plus znajduje się w Malborku, na terenie województwa pomorskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1993 roku. Zajmujemy się dostarczaniem systemów zabezpieczeń i systemów alarmowych. Firmą zarządza Czesław Dembek.

Oferta

Posiadamy dwudziestoczteroletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas także poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zajmujemy się montażem i projektowaniem różnego rodzaju systemów zabezpieczeń i systemów alarmowych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw.

Oferujemy:
  • systemy alarmowe
  • montaż telewizji przemysłowej
  • montaż sieci komputerowych
  • okablowanie strukturalne
  • nagłośnienie do hal sportowych
  • systemy domofonowe
  • systemy przeciwpożarowe
  • systemy kontroli wartowników
  • system rejestracji czasu pracy
  • systemy kontroli dostępu
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i narzędzi, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Wszelkie prace realizujemy w oparciu o wcześniej przygotowane projekty. Na bieżąco też obserwujemy nowości jakie pojawiają się na rynku, a najciekawsze rozwiązania w kwestii alarmów i zabezpieczeń wprowadzamy do naszej oferty.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Ponadto w razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w montażu telewizji przemysłowej, zarówno w prywatnych domach jednorodzinnych, jak i biurach, stacjach paliw, obiektach wielkopowierzchniowych, sklepach, fabrykach i na osiedlach mieszkaniowych. Wszystkie zlecenia wykonujemy z ogromną precyzją i dokładnością, gdyż zależy nam na zadowoleniu każdego klienta.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także różne systemy przeciwpożarowe. W tym zakresie zajmujemy się projektowaniem i montażem systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru. Są to niezbędne instalacje, które muszą się pojawić w budynkach użyteczności publicznej. W firmach oraz fabrykach montujemy też systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Podejmujemy się również napraw i konserwacji instalacji i systemów alarmowych. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że bardzo szybko odnajdujemy nawet najmniejszą usterkę i usuwamy ją. Pomocne są przy tym specjalistyczne narzędzia.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Instal-Plus.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Artykuły

Nowoczesne systemy alarmowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?
Nowoczesne systemy alarmowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?
Dzięki nowoczesnym systemom zabezpieczeń oraz systemom alarmowym możemy się poczuć bezpiecznie. Realnie poprawiają one poziom bezpieczeństwa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Instal-Plus. Systemy zabezpieczeń i systemy alarmowe. Dembek C.

Instal-Plus. Systemy zabezpieczeń i systemy alarmowe. Dembek C., Malbork

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Instal-Plus. Systemy zabezpieczeń i systemy alarmowe. Dembek C.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
5.0
22.05.2019
W nowej hali wybudowanej przy szkole w której pracuję firma Instal Plus zamontowała nagłośnienie. Teraz każde wydarzenie z życia szkoły ma godną swojej rangi oprawę.
Wojciech
Wojciech
5.0
01.03.2019
W mojej firmie Instal-Plus zamontowała system rejestrujący czas pracy. Teraz dokładnie wiem, ile czasy moi pracownicy spędzają na właściwej robocie, a ile wykorzystują na przerwy.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
03.01.2019
Po wybudowaniu nowej hali produkcyjnej musiałem pomyśleć o bezpieczeństwie ludzi i sprzętu, dlatego wynająłem firmę Instal-Plus. Przedsiębiorstwo przygotowało dla mnie projekt dostosowany do potrzeb. Następnie zamontowali instalację i teraz budynek jest bezpieczny, zarówno w środku, jak i od zewnątrz.
Maciej
Maciej
5.0
09.11.2018
Dobra jakość, za atrakcyjną cenę. Sprawdzałem oferty innych firm i wyszło mi, że Instal-Plus ma najlepszą w powiecie.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
16.09.2018
Polecam firmę Instal-Plus. Kompleksowo wykonują usługi. Zamówiłem u nich montaż alarmu i wywiązali się z tego idealnie. Instalację zaprojektowali, zamontowali i teraz co jakiś czas konserwują. W razie awarii też pomogą.