przyjazna Zabezpieczające systemy, Sentronik System, Stare Babice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5270162353
REGON: 010108161
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Sentronik System należy do Marka Łyszkowskiego i znajduje się w Starych Babicach, w województwie mazowieckim. Działamy już od 1993 roku i zajmujemy się produkcją czujników do automatyki przemysłowej.

Oferta

Czujniki do automatyki przemysłowej, które produkujemy w zakładzie Sentronik System znajdują swoje zastosowane nie tylko w polskich firmach, ale także w przedsiębiorstwach na terenie Danii, Niemiec, Ukrainy oraz Słowacji. W głównej sprzedaży mamy:
  • czujniki indukcyjne,
  • czujniki pojemnościowe,
  • czujniki zbliżeniowe,
  • czujniki magnetyczne,
  • czujniki optyczne refleksyjne,
  • detektory ruchu.
Czujniki pojemnościowe wykrywają metale, ale również inne materiały, takie jak na przykład drewno, papier, plastik czy szkło. Ich działanie jest zbliżone do czujników indukcyjnych.

Czujniki produkowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Są bardzo ważnym elementem automatyki przemysłowej, która zapewnia wydajną produkcję, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

W naszej ofercie można znaleźć czujniki montowane w paszociągach, pojazdach transportowych i specjalistycznych, maszynach budowlanych, silosach, taśmach montażowych, liniach produkcyjnych oraz maszynach stosowanych na fermach drobiu.

Sprzedajemy czujniki indukcyjne szczelinowe, zbliżeniowe, miniaturowe, a także przelotowe. Oferujemy też czujniki optyczne w odmianie przelotowej, obiciowej, a także refleksyjnej.

Nasza firma produkuje również czujniki na zamówienie według specyfikacji dostarczonej przez Klienta.

Artykuły

Profesjonalne czujniki optyczne w ofercie firmy Sentronik System
Profesjonalne czujniki optyczne w ofercie firmy Sentronik System
Czym są czujniki optyczne? Do czego mogą być wykorzystywane? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w artykule! Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Czujniki magnetyczne oferowane przez firmę Sentronik System
Czujniki magnetyczne oferowane przez firmę Sentronik System
Szukasz dobrej jakości czujników magnetycznych? Skorzystaj z oferty firmy Sentronik System, która od wielu lat dostarcza tego typu produkty dla przemysłu.
Produkcja czujników pojemnościowych do automatyki przemysłowej – firma Sentronik System
Produkcja czujników pojemnościowych do automatyki przemysłowej – firma Sentronik System
Czujniki pojemnościowe są wykorzystywane w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Sprawdź, dlaczego warto się w nie zaopatrywać w firmie Sentronik System.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sentronik System

Sentronik System, Stare Babice

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Sentronik System


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

szczery
szczery
5.0
24.05.2022
Zamawiałem ich czujniki z wysyłką do Ukrainy. Dotarły szybko i zgodnie ze złożonym zamówieniem.
Edyta
Edyta
5.0
14.03.2022
Czujniki wykonane przez tę firmę trafiły do naszych linii produkcyjnych. Są tak zaprojektowane, że doskonale sprawdzają się podczas produkcji. Automatyka działa z nimi bez problemów.
Hiper_riper
Hiper_riper
5.0
15.01.2022
Uważam, że w porównaniu do innych producentów ta firma, ma świetne ceny za produkcję czujników na wymiar. Bardzo się starają, aby wykonać elementy dokładnie tak, jak życzy sobie tego Klient.
Filip
Filip
5.0
05.11.2021
W naszych paszociągach zamontowaliśmy czujki produkowane przez tę firmę. Idealnie pasują i działają bez zarzutu.
Janek
Janek
5.0
19.09.2021
Czujniki wyprodukowane przez firmę Sentronik System to wyroby bardzo dobrej jakości. Mogę potwierdzić, że ich parametry są zawsze zgodne ze specyfikacją przygotowaną przez producenta.