Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7860002309
REGON: 630033351
Rok założenia:
1985

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Rozwój przemysłu metalowego oparty jest na precyzyjnych metodach kształtowania i przetwarzania mate...
Obróbka drewna wymaga precyzyjnych narzędzi i solidnych elementów mocujących. W naszej ofercie znaj...
Firmę Elmasz w Biskupicach powstała z myślą o świadczeniu usług toczenia na tokarkach uniwersalnych...
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy CNC Biedermann Małgorzata, która oferuje szeroką ga...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Henryk Prusak Alimak-plus PPHU" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7860002309. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 630033351.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Środa Wielkopolska w województwie wielkopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1985. Przedsiębiorstwo znajduje się na Okrzei. Korespondencyjny kod pocztowy to: 63-000 Środa Wielkopolska. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.2251364005707N, 17.2645575927853E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: alimakplus@o2.pl. Przedsiębiorstwo "Henryk Prusak Alimak-plus PPHU" działa od lat w branży Obróbka i maszyny do metali.

Branża obróbki i maszyn do metali zajmuje się dostarczaniem różnorodnych produktów i usług związanych z obróbką metali. Oferuje szeroki zakres usług, takich jak obróbka skrawaniem, toczenie, spawanie, konstrukcje stalowe, frezowanie czy cięcie laserem. Dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej jakości maszynom, branża ta jest w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Obróbka metali odgrywa kluczową rolę w wielu dziedzinach, takich jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy czy budowlany. Firma z tej branży specjalizuje się w dostarczaniu precyzyjnych elementów, konstrukcji oraz kompleksowych rozwiązań dla klientów z różnych sektorów przemysłu. Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacjom, branża obróbki metali jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.

Henryk Prusak Alimak-plus PPHU realizuje działalność w ramach kodów PKD:
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt Henryk Prusak Alimak-plus PPHU

Henryk Prusak Alimak-plus PPHU, Środa Wielkopolska

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Obróbka i maszyny do metali Środa Wielkopolska - sprawdź inne firmy w okolicy

Jarocin, al. Niepodległości 30
Przeźmierowo, Rzemieślnicza 45
Kotlin, Kościuszki 37
Gniezno, Roosevelta 116, wjazd od ulicy Fabryczej
Kościan, Przemysłowa 2
Kowalew, Jarocińska 7A
Szewce, Bukowska 108

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.