Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5341009565

Polecane oferty

Piastów, Kościuszki 2b lok. 19
Głównym profilem naszej działalności jest naprawa komputerów stacjonarnych, laptopów, systemów oraz...
Serwis komputerów stacjonarnych i przenośnych to nasza specjalność. Doskonale zdajemy sobie sprawę ...
Abramów, Lubartowska 21
Głównym profilem firmy Pro Bit Comp są usługi informatyczne. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczeni...

O firmie

Prowadzona przez nas firma Hel Kom ma swoją siedzibę w Pruszkowie, w województwie mazowieckim. Początki naszej działalności sięgają 1995 roku. Świadczymy kompleksowe usługi związane z serwisem komputerów, sieciami komputerowymi i odzyskiwaniem danych. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Jacek Helwing.

Oferta

Nasza firma Hel Kom znajduje się w Pruszkowie. Od wielu lat działamy w branży. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu Klientów. Świadczymy usługi tylko i wyłącznie na najwyższym poziomie. Zajmujemy się prowadzeniem szeroko rozumianego serwisu komputerowego.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, świadczymy szeroki zakres usług. Nasza oferta obejmuje:
  • usługi informatyczne
  • serwis komputerów
  • sieci komputerowe
  • odzyskiwanie danych

W ramach szeroko rozumianych usług informatycznych zajmujemy się między innymi: serwisem komputerów stacjonarnych w domu Klienta, doradztwem przy zakupie nowego sprzętu, konfiguracją sieci LAN, a także naprawą laptopów i instalacją systemów operacyjnych.

Nasz serwis komputerów obejmuje takie usługi, jak: diagnostyka i konfigurowanie sprzętów komputerowych, instalowanie i konfigurowanie Internetu oraz ochrona komputera przed wirusami. Zajmujemy się również szeroko rozumianym odzyskiwaniem danych. Państwa dane odzyskamy zarówno z dysku twardego, jak i dysków przenośnych. Kolejnym profilem naszej działalności jest projektowanie, sprzedaż i instalacja nowoczesnego oświetlenia LED.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, w celu poznania szczegółów dotyczących oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania, a nasza wykwalifikowana kadra pracownicza posłuży Państwu profesjonalną poradą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Hel Kom!

Kontakt

Kontakt Hel Kom Jacek Helwing

Hel Kom Jacek Helwing, Pruszków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Hel Kom Jacek Helwing