przyjazna Komputery - naprawa, Mr Perfect Sebastian Włuka, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282564650
REGON: 101019518
Rok założenia:
2017

O firmie

Nazywam się Sebastian Włuka i prowadzę serwis komputerowy o nazwie Mr Perfect. Siedziba mojej działalności znajduje się w Łodzi. Funkcjonuję w branży od 2017 roku.

Oferta

Zajmuję się naprawą komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Obsługuję osoby prywatne, jak również klientów biznesowych. Zdaję sobie sprawę, że zepsuty komputer czy utracone dane to poważny problem. Dlatego wszystkie powierzone mi zadania wykonuję w możliwie jak najszybciej. Zajmuję się likwidacją wirusów i innego niebezpiecznego oprogramowania, a także wymianą uszkodzonych części. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi dokonać rzetelnego serwisu urządzeń wielu marek.

Oferuję takie usługi jak:
  • wymiana matrycy,
  • naprawa monitorów,
  • instalacja systemu operacyjnego,
  • instalacja programów komputerowych,
  • naprawa płyty głównej,
  • wymiana dysku twardego,
  • odzyskiwanie danych.
Ponadto chętnie Państwu pomogę w konfiguracji zestawu komputerowego. Na podstawie przedstawionych mi informacji o potrzebach użytkownika i oczekiwaniach względem sprzętu podpowiem, jakie elementy wybrać, aby cały zestaw spełniał wymagania.

Dodatkowo zajmuję się naprawą telewizorów oraz telefonów komórkowych. Rozwiązuję problemy z ładowaniem smartfonów, a także wymieniam uszkodzone wyświetlacze.

Zapraszam do mojego serwisu komputerowego Mr Perfect.

Kontakt

Kontakt Mr Perfect Sebastian Włuka

Mr Perfect Sebastian Włuka, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Mr Perfect Sebastian Włuka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.