Leczenie i profilaktyka weterynaryjna
Leczenie i profilaktyka weterynaryjna, Gryf Przychodnia Weterynaryjna Aneta Bocheńska, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992295444
REGON: 020924875
Rok założenia:
2015

O firmie

Przychodnia weterynaryjna Gryf zlokalizowana jest we Wrocławiu. Placówka należąca do Anety Bocheńskiej zapewnia kompleksową opiekę weterynaryjną. Powstała w 2015 roku, ale skupia weterynarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Oferta

Zwierzęta tak samo jak ludzie cierpią z powodu chorób i ran oraz wymagają profilaktyki zdrowotnej. W przychodni weterynaryjnej Gryf każde zwierze otaczane jest profesjonalną opieką. W trosce o zdrowie zwierząt personel stosuje skuteczne metody diagnostyczne takie jak USG i RTG, a także wykonuje badania laboratoryjne. Zwierzęta są objęte pomocą neurologiczną, stomatologiczną, dermatologiczną oraz chirurgiczną. Ponadto weterynarze posiadają wiedzę z zakresu kardiologii i ortopedii zwierzęcej.

Usługi wykonywane przez przychodnię to między innymi:
  • leczenie chorób przewodu pokarmowego
  • leczenie chorób trzustki
  • leczenie chorób wątroby
  • leczenie chorób układu moczowego
  • leczenie chorób skóry
  • leczenie chorób endokrynologicznych
  • zabiegi chirurgiczne
Weterynarze udzielają również fachowych porad dotyczących żywienia kotów i psów oraz zajmują się szczepieniem zwierząt. W ramach profilaktyki zdrowotnej Państwa pupile są odrobaczane i poddawane zabiegom kosmetycznym takim jak oczyszczanie uszu i przycinanie pazurów. Nie wyczerpuje to listy usług weterynaryjnych wykonywanych w placówce. Można do nich również zaliczyć chipowanie zwierząt, wystawianie paszportów, a także kastrowanie i sterylizowanie. Ponadto zwierzęta po urazach mogą zostać objęte fachowym programem rehabilitacji, którego ważnym elementem jest bieżnia wodna. Nie tylko wspomaga proces powracania do zdrowia, ale również pomaga otyłym zwierzakom zrzucić wagę.

Więcej informacji dotyczących działalności przychodni znajdą Państwo na stronie internetowej lub pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Gryf Przychodnia Weterynaryjna Aneta Bocheńska

Gryf Przychodnia Weterynaryjna Aneta Bocheńska, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Gryf Przychodnia Weterynaryjna Aneta Bocheńska