Kompleksowo dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów
Kompleksowo dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów, Eveta Przychodnia weterynaryjna, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
10:00 - 19:00
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
10:00 - 19:00
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8982167578
REGON: 021115907
Rok założenia:
1995

O firmie

Przychodnia weterynaryjna Eveta z Wrocławia działa pod kierownictwem lek. wet. Zdzisława Dżugaja nieprzerwanie od 2009 roku. Prowadzi także sklep zoologiczny, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pupil.

Oferta

W przychodni weterynaryjnej Eveta z Wrocławia weterynarze świadczą szeroki zakres usług. Posiadają bogate doświadczenie zawodowe i wysokie kwalifikacje, dzięki czemu są w stanie profesjonalnie zaopiekować się Twoim pupilem. Klinika zajmuje się szczepieniami i odrobaczaniem: psów, fretek, kotów i gryzoni. Dodatkowo ustali dietę dla konkretnych przypadków, a także dobierze odpowiednie karmy dla psów i kotów. Co ważne, przychodnia zajmie się również leczeniem internistycznym. Ponadto weterynarze wykonają testy alergiczne oraz skutecznie odczulą Twojego zwierzaka bez użycia leków. Przychodnia może się pochwalić zatrudnianymi specjalistami, zajmującymi się leczeniem chirurgicznym tkanek miękkich oraz leczeniem stomatologicznym. Zakres usług obejmuje między innymi takie zagadnienia jak:
 • USG zwierząt
 • EKG zwierząt
 • wyrabianie paszportów dla zwierząt
 • dermatologia zwierząt
 • homeopatia
 • izopatia zwierząt
 • okulistyka zwierząt
 • położnictwo
 • rozród zwierząt
 • akupunktura dla zwierząt
Ponadto specjalizujemy się w strzyżeniu zwierząt, w tym psów oraz wykonujemy kąpiele lecznicze i pielęgnacyjne. Wszyscy pracownicy przychodni to wykwalifikowani lekarze - weterynarze, dla których leczenie zwierząt to przede wszystkim pasja i praca z powołania.

W klinice pracują:
 • Kierownik przychodni - lek. wet. Zdzisław Dżugaj, który ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Na początku swojej kariery zawodowej pracował tylko z dużymi zwierzętami. Od roku 1996 zajmuje się jednak wyłącznie leczeniem psów i kotów. W roku 2004 ukończył także studia podyplomowe i uzyskał tytuł specjalisty chirurga. Pasjonuje się medycyną chińską, głównie akupunkturą, którą stosuje również w swojej przychodni w leczeniu małych zwierząt.
 • lek. wet. Sylwia Smolarek-Dżugaj jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Podczas swojej praktyki lekarskiej zajmuje się głównie leczeniem internistycznym, homeopatią i izopatią zwierząt towarzyszących. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i sympozjach wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności, tak by jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom.
 • lek. wet. Monika Krzysztofek - z ogromnym powołaniem podchodzi do każdego pacjenta, służąc pomocą i starając się profesjonalnie udzielić porad związanych z pielęgnacją i żywieniem zwierząt
 • lek. wet. Weronika Chołżyńska- z wyjątkową troską stara się otoczyć każdego swojego pacjenta. Od momentu poznania pupila, stara się nawiązać z nim więź, tak, by już od momentu przekroczenia progu przychodni, poczuł, że opieka nad zwierzętami jest jej autentyczną pasją.
Dzięki specjalistycznemu i nowoczesnemu sprzętowi może także przeprowadzać badania laboratoryjne - wykonuje badania krwi, moczu, kału, pobiera wymazy, prowadzi badania mikroskopowe i testy diagnostyczne ułatwiające ustalenie stanu zdrowia zwierząt.

Ogromnym atutem tej przychodni jest fakt, że prowadzi sklep zoologiczny, w którym znajdą Państwo akcesoria, materiały lecznicze i karmy dla zwierząt.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej przychodni w celu przejrzenia pełnej oferty oraz do umówienia wizyty.

Zakres działalności

Podstawowe zabiegi weterynaryjne
Leczenie chorób zwierząt towarzyszących
Dodatkowe usługi
Doradztwo żywieniowe i hodowlane
Książeczka zdrowia kota
Książeczka zdrowia psa
LYSSETKY
Porady weterynaryjne

Artykuły

Pozbądź się pcheł u psa. Jak to zrobić?
Pozbądź się pcheł u psa. Jak to zrobić?
Pchły są dla psa bardzo uciążliwe. W jaki sposób się ich skutecznie pozbyć? Czemu warto się wybrać do weterynarza, aby pomógł walczyć z psimi pchłami?
Czy pies może mieć alergię? Jak rozpoznać objawy? Poradnik
Czy pies może mieć alergię? Jak rozpoznać objawy? Poradnik
Tak jak ludzie, zwierzęta również mogą cierpieć na alergię. Warto obserwować zachowanie naszego psa i reagować, kiedy zauważymy u niego objawy alergii.

Wideo

Kontakt

Kontakt Eveta Przychodnia weterynaryjna

Eveta Przychodnia weterynaryjna, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Eveta Przychodnia weterynaryjna