Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6690008323
REGON: 330243187
Rok założenia:
1991

Polecane oferty

Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Dworek Jamneński położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu szerokiej plaży. To idealne miejsce...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Górnik. Ośrodek wypoczynkowy" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6690008323. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 330243187.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1991. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Sosnowa 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 76-153 Darłowo. Kompletne współrzędne GPS to: 54.43235N, 16.37241E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: jozefgaszewski@wp.pl. "Górnik. Ośrodek wypoczynkowy" to firma działająca w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Górnik. Ośrodek wypoczynkowy" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Darłowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 94 314 28 70 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Górnik. Ośrodek wypoczynkowy

Górnik. Ośrodek wypoczynkowy, Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Górnik. Ośrodek wypoczynkowy