Profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe
Profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe, Gorfin Biuro Rachunkowe Dariusz Sandecki, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:00
Wt.
08:00 - 21:00
Śr.
08:00 - 21:00
Cz.
08:00 - 21:00
Pt.
08:00 - 21:00
Sb.
08:00 - 21:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7381843152
REGON: 122580000
Rok założenia:
2012

O firmie

Biuro rachunkowe Gorfin swoją działalność rozpoczęło w 2006 roku w Krakowie. Właścicielem biura jest Dariusz Sandecki – magister rachunkowości z wieloletnim stażem w działach księgowości firm oraz w biurach rachunkowych.

Oferta

W ramach podstawowej obsługi świadczymy usługi z zakresu optymalizacji podatkowej oraz oferujemy doradztwo dotyczące zagadnień podatkowych, rachunkowych i księgowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi, takie jak:
  • darmowa pomoc w rejestracji działalności gospodarczej,
  • wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania,
  • rozliczenie ZUS,
  • rozliczenie PIT,
  • reprezentacja przed Urzędem Skarbowym,
  • reprezentacja przed ZUS.
Oferujemy również składanie elektronicznych zgłoszeń i deklaracji ZUS, GUS, PFRON i podatkowych w imieniu klienta na podstawie pełnomocnictw. Umożliwiamy dostarczenie dokumentów księgowych zarówno pocztą elektroniczną, jak i tradycyjną. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi kompleksowa obsługa prawna, w tym porady z wszelkich gałęzi prawa czy zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzimy również obsługę księgową w języku rosyjskim. Do naszych obowiązków należy prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie wirtualnego biura, w tym obsługę korespondencji, a także prowadzenie kadr i płac.

Gwarantujemy kompleksowe usługi i pomoc na każdym etapie współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza dba o zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy uczciwe i indywidualne podejście do każdego klienta, a także terminowe wykonanie powierzonych nam obowiązków.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Artykuły

Jak wybrać biuro rachunkowe?
Jak wybrać biuro rachunkowe?
Prowadząc działalność gospodarczą, koniecznością jest rozliczanie się z urzędem. Jeśli nie chcesz robić tego samodzielnie, zobacz, jak wybrać biuro rachunkowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gorfin Biuro Rachunkowe Dariusz Sandecki

Gorfin Biuro Rachunkowe Dariusz Sandecki, Kraków

Opinie (2)

Opinie o firmie Gorfin Biuro Rachunkowe Dariusz Sandecki

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
4.0
19.11.2019
Jeśli szukacie uczciwej księgowości to serdecznie polecam właśnie tę firmę. Niesamowicie rzetelnie wykonana księgowość, wszystko na jasnych, przejrzystych warunkach, indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo.
Roman
Roman
5.0
24.09.2019
Kompleksowa i zawsze profesjonalna obsługa księgowa. Zajmują się księgowością mojej firmy od lat i nigdy się nie zawiodłem, mają bardzo duże doświadczenie, dzięki czemu nie mam wątpliwości co do wyboru tego biura rachunkowego.