Profesjonalna analiza rynku nieruchomości
Profesjonalna analiza rynku nieruchomości, Górecka P.U., Pabianice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311374232
REGON: 473194265
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Biuro wyceny nieruchomości Górecka znajduje się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2003 roku. Zajmujemy się sporządzaniem wycen nieruchomości i nie tylko. Firmą zarządza Małgorzata Śpionek-Górecka.

Oferta

Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w sporządzaniu wycen oraz doradztwie na rynku nieruchomości. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Zakres obowiązków firmy Górecka obejmuje takie usługi jak:
  • analiza rynku nieruchomości,
  • analiza stanu prawnego nieruchomości,
  • badanie efektywności inwestowania w nieruchomości,
  • określanie skutków finansowych uchwalania lub zmiany planów miejscowych,
  • oznaczenie przedmiotu odrębnej własności lokali,
  • oględziny nieruchomości,
  • określanie stanu technicznego i użytkowego nieruchomości.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy mają wiedzę i doświadczenie. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, za pomocą których jesteśmy w stanie wykonać szczegółowe analizy i operaty szacunkowe. Ponadto zajmujemy się ustalaniem granic ewidencyjnych w terenie oraz oznaczaniem wszelkich części składowych. Przeprowadzane przez nas oględziny wpływają na potwierdzenie lub korektę przedmiotu wyceny.

Klientom podpowiadamy, jakie są potrzebne dokumenty do wykonania wyceny poszczególnych nieruchomości. Podczas oględzin sporządzamy obszerną dokumentację fotograficzną, która jest nieodłącznym elementem każdego operatu szacunkowego. Przedmiotem wyceny może być nieruchomość zabudowana, nieruchomość niezabudowana, lokal mieszkalny, lokal użytkowy oraz służebność gruntowa.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, poświęcając maksimum czasu. Zależy nam na zadowoleniu klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z biurem nieruchomości Górecka w Pabianicach.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Górecka P.U.

Górecka P.U., Pabianice

Opinie (0)

Opinie o firmie Górecka P.U.