Profesjonalne studio projektowania wnętrz
Profesjonalne studio projektowania wnętrz, Golt Studio Aleksandra Balcerczak, Kramsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6653014950
REGON: 380454815
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Aleksandra Balcerzak i jestem właścicielką studia projektowania wnętrz- Golt Studio, którego siedziba znajduje się w miejscowości Kramsk, w powiecie konińskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmuję się projektowaniem oraz aranżacją wnętrz. Do każdego zlecenia podchodzę z dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Materiały proszę pobrać ze strony internetowej kli

Oferta

Zależy mi na Państwa zadowoleniu, dlatego każdą ofertę ustalam indywidualnie. W mojej codziennej pracy wykazuję się profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Zawsze dokładnie słucham Państwa oczekiwań. Po określeniu zakresu prac dokonuję bezpłatnej wyceny. W mojej pracy realizuję etapy takie jak:
  • koncepcja projektu w 2D,
  • praca na modelu 3D,
  • wizualizacja,
  • dokumentacja techniczna,
  • dobór materiałów i wyposażenia,
  • nadzór autorski,
  • sesja fotograficzna.
Z każdym moim klientem rozpoczynam pracę od ustalenia wstępnego projektu układu funkcjonalnego. Proponuję różne rozwiązania danej przestrzeni. Następnie odbywam wirtualny spacer po wnętrzu i dopracowuję układ funkcjonalny. Towarzyszę Państwu podczas wyboru elementów i materiałów w salonach wyposażenia wnętrz. Prowadzę kontrolę nad przebiegiem prac, które są realizowane przez ekipy wykonawcze. Po realizacji projektu, wraz z profesjonalnym fotografem wykonujemy sesję zaprojektowanej przestrzeni.

Gwarantuję profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie współpracy. Zależy mi na Państwa zadowoleniu, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z dużym zaangażowaniem.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług Golt Studio. Warto mi zaufać.

Marki i specjalizacje

Materiały proszę pobrać ze strony internetowej klienta

Artykuły

Jak dobrze zaprojektować wnętrze swojego domu?
Jak dobrze zaprojektować wnętrze swojego domu?
Żeby w pełni komfortowo czuć się we własnym kącie, powinniśmy pomyśleć o naszych potrzebach. Projektant wnętrz może pomóc wybrać nam najlepsze rozwiązania.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Golt Studio Aleksandra Balcerczak

Golt Studio Aleksandra Balcerczak, Kramsk

Opinie (4)

Opinie o firmie Golt Studio Aleksandra Balcerczak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
02.09.2019
Pani Aleksandra doskonale zna się na tym, co robi. Profesjonalnie zaprojektowała moje mieszkanie, które stało się bardzo przytulne. Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
12.07.2019
Usługi pani Aleksandry poleciła mi koleżanka i nie żałuję, że skorzystałam. Od a do z urządziła moje pierwsze mieszkanie. To bardzo kompetentna i miła osoba. Polecam.
Dorota
Dorota
5.0
24.05.2019
Pani Aleksandra Balcerzak to zdecydowanie profesjonalna projektantka wnętrz. Zaaranżowała sypialnię i salon w moim małym mieszkaniu tak, że od razu wyglądają na większe. Całość bardzo przypadła mi do gustu. Polecam.
Aneta
Aneta
5.0
26.03.2019
Zdecydowanie polecam usługi pani Aleksandry Balcerzak. Pięknie zaprojektowała i zaaranżowała przestrzenie w moim nowym domu. Całość jest bardzo gustowna. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy.