Projekty koncepcyjne, adaptacje gotowych projektów, wizualizacje
Projekty koncepcyjne, adaptacje gotowych projektów, wizualizacje, Karol Wegner Pracownia architektoniczna, Gniezno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7842245303
REGON: 302126842
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Pracownia Architektoniczna to firma, którą założyliśmy w Gnieźnie, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Karola Wegner.

Oferta

Karol Wegner, który założył naszą firmą architektoniczną, jest architektem, absolwentem Politechniki Poznańskiej. Ukończył również szkolenie Certyfikowany Europejski Projektant/ Doradca Budownictwa Pasywnego.

Nasza pracownia architektoniczna posiada duże doświadczenie zawodowe. Wykonaliśmy projekty takie jak np. projekt koncepcyjny stacji paliw w Gorzowie WLKP, projekt adaptacji budynku na potrzeby przychodni UROLASER, projekt budynku kojca dla psów przy komendach powiatowych policji w Słubicach i Świebodzinie.

Wykonujemy m.in.:
  • projekty koncepcyjne,
  • projekty budynków pasywnych oraz energooszczędnych,
  • projekty wykonawcze,
  • projekty budowlane wraz z projektami branżowymi,
Realizujemy też zamówienia na wizualizacje i inwentaryzacje.

Ponadto zajmujemy się załatwieniem niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zajmujemy się adaptacją gotowych projektów i projektami modernizacji. Oprócz tego projektujemy wnętrza i prowadzimy nadzór autorski i inwestorski w zakresie architektury.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy terminowi. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty - kadra Pracowni architektonicznej w Gnieźnie.

Artykuły

Zakres usług świadczony przez doświadczonego architekta
Zakres usług świadczony przez doświadczonego architekta
Rzetelny architekt może wykonać dla nas różnorodne projekty koncepcyjne. Warto rozważyć jego usługi, jeżeli chcemy wybudować dom pasywny lub energooszczędny.
Jak zaprojektować firmowy biurowiec?
Jak zaprojektować firmowy biurowiec?
Projektując biurowiec dla swojego przedsiębiorstwa, trzeba zadbać o to, aby był funkcjonalny i estetyczny. Na co zwracać uwagę i gdzie szukać architekta?

Wideo

Więcej informacji

  • Pracownia architektoniczna zobacz

Kontakt

Kontakt Karol Wegner Pracownia architektoniczna

Karol Wegner Pracownia architektoniczna, Gniezno

Opinie (9)

Opinie o firmie Karol Wegner Pracownia architektoniczna

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Ela
Ela
5.0
22.03.2021
Pracownia wykonała dla nas świetny projekt obiektu handlowego, ale także sama prowadziła nadzór nad wykonaniem. Mogliśmy liczyć na szczegółowe sprawozdania.
Adam
Adam
4.0
01.01.2021
Architekt bardzo zaangażował się w naszą współpracę. Doradzał we wszystkich kwestiach prawnych i technicznych. Sam zajął się pozyskaniem pozwolenia na budowę.
Jarosław
Jarosław
5.0
02.11.2020
Serdecznie polecam tego architekta. To wykwalifikowany człowiek z ogromnym bagażem doświadczeń i zdobytych kwalifikacji. Jego pracownia zrealizowała już nie jeden projekt. Zainspirowani tak szerokim portfolio zdecydowaliśmy się na współpracę i nie żałujemy. Duże możliwości koncepcyjne. Projekt niezwykle szczegółowy i dopasowany do naszych możliwości finansowych.
Franciszek
Franciszek
5.0
01.09.2020
Profesjonalnie wykonana adaptacja, ekipa tej firmy naprawdę zna się na rzeczy! Można im śmiało zaufać i powierzyć projekt.
Ewelina
Ewelina
5.0
26.07.2020
Fachowość, profesjonalizm, terminowość. Polecam!
Hanna
Hanna
5.0
03.05.2020
Stworzyli mi profesjonalny projekt, wszystko wyjaśnili. Jak ktoś szuka dobrej pracowni architektonicznej to polecam właśnie tę!
Tobiasz
Tobiasz
5.0
01.03.2020
Rzetelna firma, bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. W dodatku ich cennik też jest korzystny. Polecam gorąco.
Michalina
Michalina
5.0
04.01.2020
To profesjonaliści. Jestem bardzo zadowolona z usług, śmiało polecam.
Mariusz
Mariusz
4.0
03.11.2019
Polecam! Świetne biuro projektowe. Zaleciłem im wykonanie projektu na halę produkcyjną mojej firmy. Projekt zrealizowali dość szybko, bardzo mi się spodobał, super.