Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6930010094
REGON: 390066488
Rok założenia:
1993

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Od wielu lat zaopatrujemy zakłady krawieckie, szwalnie oraz indywidualnych miłośników szycia w najw...
Aranżacja wnętrz to nasza specjalność. Oferujemy usługi szycia oraz projektowania dekoracji okienny...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "GLG. PW. Grabowscy G.L." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 6930010094. Numer REGON firmy to: 390066488.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Głogów w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1993 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Obrońców Pokoju 8d. Kod pocztowy do korespondencji to: 67-200 Głogów. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.6606405098039N, 16.0840356078431E. Branża, w której specjalizuje się firma "GLG. PW. Grabowscy G.L." to Sklepy z tkaninami dekoracyjnymi, firanami i zasłonami.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 76 835 65 77.

Kontakt

Kontakt GLG. PW. Grabowscy G.L.

GLG. PW. Grabowscy G.L., Głogów

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Sklepy z tkaninami dekoracyjnymi, firanami i zasłonami Głogów - sprawdź inne firmy w okolicy

Głogów, Obrońców Pokoju 8d
Głogów, Mickiewicza 48A
Głogów, Sikorskiego 60
Polkowice, Rynek 42
Wschowa, Kościelna 2
Lubin, Jana Pawła II 82 A
Lubin, Sikorskiego 22
Góra, Poznańska 34
Nowa Sól, Staszica 15

Opinie (0)

Opinie o firmie GLG. PW. Grabowscy G.L.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.