Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7280001026
REGON: 0004314149
Rok założenia:
1990

O firmie

Przedsiębiorstwo Geotrion znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy od 1990 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwają właściciele, Mariusz Chojnacki, Piotr Szyszka i Paweł Świderek.

Certyfikaty i dyplomy

Jesteśmy członkiem Geodezyjnej Izby Gospodarczej.

Oferta

Posiadamy 28-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie usług geodezyjnych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje podział nieruchomości, wykonywanie pomiarów odkształceń, sporządzanie analiz geodezyjnych, przygotowywanie map do celów projektowych, prawnych i sądowych, a także wznawianie granic. Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu dokumentacji geodezyjnej i ewidencji budynków.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów w terenie. Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem analiz geodezyjno-prawnych stanu własności, obsługą budowy tras drogowych,
inwentaryzacji powykonawczej obiektów budowlanych, a także wyznaczeniu w terenie obiektów budowlanych.

Oferujemy także niestandardowe opracowania geodezyjne. Najczęściej świadczymy usługi geodezyjne na terenie Łodzi, Zgierza, Pabianic i innych okolicznych miejscowości.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Geotrion w Łodzi.

Kontakt

Kontakt Geotrion Usługi geodezyjne

Geotrion Usługi geodezyjne, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Geotrion Usługi geodezyjne