Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7280001026
REGON: 0004314149
Rok założenia:
1993

O firmie

Przedsiębiorstwo Geotrion znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy od 1990 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwają właściciele, Mariusz Chojnacki, Piotr Szyszka i Paweł Świderek.

Certyfikaty i dyplomy

Jesteśmy członkiem Geodezyjnej Izby Gospodarczej.

Oferta

Posiadamy 28-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie usług geodezyjnych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm.
Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • podział nieruchomości,
  • wykonywanie pomiarów odkształceń,
  • sporządzanie analiz geodezyjnych,
  • przygotowywanie map do celów projektowych,prawnych i sądowych,
  • wznawianie granic.
Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu dokumentacji geodezyjnej i ewidencji budynków.Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów w terenie.

Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem analiz geodezyjno-prawnych stanu własności, obsługą budowy tras drogowych, inwentaryzacji powykonawczej obiektów budowlanych, a także wyznaczeniu w terenie obiektów budowlanych.

Najczęściej świadczymy usługi geodezyjne na terenie Łodzi, Zgierza, Pabianic i innych okolicznych miejscowości.Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Geotrion w Łodzi.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Geotrion Usługi geodezyjne

Geotrion Usługi geodezyjne, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Geotrion Usługi geodezyjne