Mapy do celów projektowych, tyczenie obiektów, podziały nieruchomości
Mapy do celów projektowych, tyczenie obiektów, podziały nieruchomości, Geotrion Usługi geodezyjne, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7280001026
REGON: 0004314149
Rok założenia:
1993

O firmie

Przedsiębiorstwo Geotrion znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy od 1990 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwają właściciele, Mariusz Chojnacki, Piotr Szyszka i Paweł Świderek.

Certyfikaty i dyplomy

Jesteśmy członkiem Geodezyjnej Izby Gospodarczej.

Oferta

Posiadamy 28-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie usług geodezyjnych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm.
Zakres naszych obowiązków obejmuje:
 • podział nieruchomości,
 • wykonywanie pomiarów odkształceń,
 • sporządzanie analiz geodezyjnych,
 • przygotowywanie map do celów projektowych,prawnych i sądowych,
 • wznawianie granic.
Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu dokumentacji geodezyjnej i ewidencji budynków.Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów w terenie.

Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem analiz geodezyjno-prawnych stanu własności, obsługą budowy tras drogowych, inwentaryzacji powykonawczej obiektów budowlanych, a także wyznaczeniu w terenie obiektów budowlanych.

Najczęściej świadczymy usługi geodezyjne na terenie Łodzi, Zgierza, Pabianic i innych okolicznych miejscowości.Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Geotrion w Łodzi.

Kontakt

Kontakt Geotrion Usługi geodezyjne

Geotrion Usługi geodezyjne, Łódź

Aktualności

 • usługi geodezyjne

  16.02.2024

  Tyczenie budynków jest kluczowym procesem, który polega na umieszczeniu pali w ziemi w precyzyjnych miejscach w celu wyznaczenia granic nieruchomości. Proces ten jest zazwyczaj przeprowadzany przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac budowlanych. Służy jako przewodnik dla pracowników budowlanych, umożliwiając im łatwe wzniesienie konstrukcji w odpowiednim miejscu. Tyczenie budynków jest istotnym krokiem w zapewnieniu, że projekt budowlany zostanie wykonany dokładnie i skutecznie.

  Więcej informacji
 • pomiary geodezyjne

  17.11.2023

  W naszej firmie oferujemy szeroki zakres usług, w tym pomiary przemieszczeń i odkształceń obiektów budowlanych. Nasz zespół ekspertów jest w stanie precyzyjnie określić wielkość tych przemieszczeń oraz ich kierunek. Te informacje są kluczowe w branży budowlanej, ponieważ umożliwiają skuteczne planowanie przyszłych prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

  Więcej informacji
 • geodezyjna obsługa inwestycji

  01.08.2023

  Planując budowę nowej fabryki, biura czy magazynu istotne jest precyzyjne określenie wielkości działki. Nasza firma Geotrion oferuje usługi geodezyjne dla inwestorów. Dokładnie pomiarujemy powierzchnię, a także wysokość i nachylenie terenu. Dostarczamy szczegółową mapę terenu, która jest niezbędnym elementem każdego projektu inwestycyjnego.

  Więcej informacji
 • usługi geodezyjne

  05.05.2023

  Rozgraniczenia nieruchomości są istotnym elementem każdej transakcji na rynku nieruchomości. Precyzyjnie określają granice nieruchomości i umożliwiają rejestrację przeniesienia własności. Dodatkowo stanowią gwarancję, że strony transakcji są zgodne co do granic działki. Nasza firma od wielu lat oferuje usługi w tym zakresie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Geotrion Usługi geodezyjne


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.