Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:30 - 17:00
Wt.
10:30 - 17:00
Śr.
10:30 - 17:00
Cz.
10:30 - 17:00
Pt.
10:30 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6782573137
REGON: 356884664
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Nasze profesjonalne biuro podróży Galeon znajduje się w Krakowie. W branży turystycznej działamy z powodzeniem od 1999 roku. Wysoką jakość naszych usług potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów. Właścicielką jest Barbara Podpirka.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa organizacja wycieczek i wyjazdów. Galeon oferuje bogaty wybór pielgrzymek krajowych trwających 1, 2, 3, a nawet 6 dni do sanktuariów w Częstochowie czy Licheniu. Proponujemy także skorzystanie z ofert pielgrzymek śladami Jana Pawła II oraz św. s. Faustyny Kowalskiej.

Zapewniamy również wyjazdy do sanktuariów europejskich. Naszą ofertę kierujemy do grup parafialnych. Specjalizujemy się w organizacji krajowych i zagranicznych wycieczek szkolnych obejmujących wyjazdy do największych miast Polski oraz Europy Zachodniej, Wschodniej oraz Południowej.

Programy wycieczek przygotowujemy w taki sposób, by dzieci wyniosły z nich jak najwięcej informacji. Dostosowujemy je również do indywidualnych życzeń grupy. Zapewniamy szeroki wybór koloni i obozów młodzieżowych odbywających się w znanych miejscowościach nadmorskich oraz kurortach górskich na terenie Polski, Słowacji i Czech. Wyjazdy dla młodzieży pełne są atrakcyjnych zajęć sportowych, tanecznych oraz wielu innych aktywności.

Miłośnikom szusowania po stokach na nartach proponujemy udział w białych szkołach, natomiast młodzieży szukającej aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu proponujemy wyjazd na zieloną szkołę. Organizujemy również imprezy dla firm. Uzupełnienie naszej bogatej oferty stanowi organizacja wycieczek do Krakowa i okolic.

Oferujemy usługi wynajmu transportu w postaci rozbudowanego taboru samochodowego obejmującego nowoczesne busy i autobusy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z biurem Galeon

Kontakt

Kontakt Galeon Biuro podróży

Galeon Biuro podróży, Kraków

Opinie (11)

Opinie o firmie Galeon Biuro podróży

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anna k
Anna k
5.0
07.02.2019
Jestem wraz z siostrą bardzo zadowolona z wyjazdów na pielgrzymkę z biurem GALEON w Krakowie. Wspaniała obsługa , cierpliwość i opieka nad niepełnosprawnymi....można poprosić i jest załatwione, nigdy nie było żadnego problemu . Pozdrawiamy serdecznie Panią kierownik i całą obsługę biura. Anna K z siostrą
Jadwiga Bober
Jadwiga Bober
5.0
07.02.2019
Bardzo cenię biuro Galeon, jeżdżę z nimi na wycieczki i pielgrzymki. Za ostatnią pielgrzymkę do Włoch napisałam dla biura podziękowanie. Byłam bardzo mile zaskoczona kiedy dowiedziałam się, że naszym pilotem-przewodnikiem grupy pielgrzymującej jest miła młoda Pani znająca język włoski. Pani przewodnik panowała nad bardzo napiętym planem programu pielgrzymki, była wszędzie tam gdzie była potrzebna. Swoimi zdolnościami organizatorskimi doprowadziła do szybkiego przemieszczania się całej grupy, liczącej 63 osoby w wieku od 9-ciu do 83 lat. Byliśmy zakwaterowani w dobrych hotelach, a w San Giovanni Rotondo to nawet w hotelu czterogwiazdkowym zamiast w trzygwiazdkowym. Biorąc pod uwagę całość jestem bardzo zadowolona (i nie tylko ja), że pojechałam. Z czystym sumieniem polecam biuro Galeon!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.08.2014
Pozdrawiamy kierownictwo oraz kadrę wychowawców biura GALEON.Polecam biuro Pani Barbary Padpirka ponieważ jest rzetelne i nigdy nie zawiodło mnie oraz moich dzieci.Bardzo fajnie dobiera plan wypoczynku . Moje dzieci nie chciały wracać , uważały , że za krótko były ..Obiecałam im wyjazd z tym biurem i Panią Dorotką wychowawcą za rok.Dziekujemy Pani Barbaro za super obsługę i serdecznie wszystkich z biura pozdrawiamy ! Anna z dziecmi
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.08.2013
Ja również polecam biuro podróży"Galeon".... miła i solidna obsługa . Kierownik Pani Barbara jest kontaktową i odpowiedzialną osobą , interesuje się swoimi turystami przez cały czas ich wypoczynku.Nie zawiodło nas a korzystamy z jego ofert od kilkunastu lat.Uważam , że "Galeon"zasługuje na wyróżnienie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.08.2013
Mam zaufanie do biura"GALEON", jest w porządku.Solidne i rzetelne.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.07.2013
Podzielamy opinie i rowniez dajemy ocene wysoka w stosunku do tego biura.Bog zaplac Pani Barbaro za pomocna dlon gdy moja mama nie byla w stanie dokonczyc pielgrzymowania z powodu choroby....jest Pani empatyczna osoba i b. kochana.Jeszcze raz dziekujemy!!!Ania z mama Genowefa
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.06.2013
POZDRAWIAM SERDECZNIE EKIPE "GALEON-A" super biuro miła i rzetelna obsługa!!! Polecam WYPOCZYNEK ZAWSZE Z GALEONEM"w Krakowie!!! Nikodem Z.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.05.2013
Fajne i rzetelne biuro, wywiązuje się z obietnic i nigdy mnie nie zawiodło!! Pozdrowienia przesyłam dla Pani Kierownik "GALEON-a" w Krakowie oraz dla całej obsługi.Szczepan Mika
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.05.2013
Super biuro, tym razem jade z nim do Berlina z moimi dziećmi na "tropikalną wyspę..".wspaniałe przeżycie.Biuro spełnia moje oczekiwania!pozdrawiam całą obsługę....Marcin z Julką i Maciusiem.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.05.2013
Jesteśmy wraz z moją siostrą bardzo zadowolone z organizacji wyjazdu na pielgrzymke z biurem "GALEON".Polecam to biuro.... miła i rzetelna obsługa bez przykrych niespodzianek.Kierownik tego biura Pani Barbara jest niezwykle kontaktową i odpowiedzialną osobą, wywiązującą się z wszelkich propozycji oraz obiecanych warunków odpoczynku.Wyjeżdżamy z tym biurem od kilku dobrych lat i nigdy nas nie zawiodło jak i naszych przyjaciół.Dziekujemy obsłudze tegoz biura za sumienność , rzetelność i opiekę nad nami gdy moja siostra zaniemogła źle znoszac trudy pielgrzymowania! Janina Twarogal
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.02.2013
Polecamy to biuro z całą odpowiedzialnością.!!! Bardzo fajna i miła obsługa, przemiłe wychowawczynie oraz konkretna i odpowiedzialna Pani kierownik Barbara.Czekamy na następny wyjazd z niecierpliwością.Pozdrawiamy cały GALEON...Kacperek z rodzicami.