Kompleksowe i profesjonalne usługi weterynaryjne
Kompleksowe i profesjonalne usługi weterynaryjne, Gabinet Weterynaryjny „Nova” Joanna Sadzikowska, Szymanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372237737
REGON: 21538513
Rok założenia:
2011

O firmie

Nazywam się Joanna Sadzikowska i prowadzę swój gabinet weterynaryjny "Nova" nieprzerwanie od 2011 roku. Gabinet znajduje się w Szymanowie, w powiecie trzebnickim, na terenie województwa dolnośląskiego. Zawsze chętnie pomagam Państwa pupilom oferując usługi weterynaryjne na wysokim poziomie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz zapraszam na stronę internetową.

Oferta

Zwierzęta to moja pasja. W tej pasji pojawił się pomysł na karierę zawodową. Zostałam weterynarzem z chęci pomocy zwierzętom i zawsze robię wszystko, aby ta pomoc była, jak najbardziej skuteczna, bo ich dobro jest dla mnie najważniejsze.

Weterynaria to dziedzina, która wymaga nie tylko dużej wiedzy i wieloletniej praktyki, ale też sporego zaangażowania. Wszystko to gotowa jestem dać moim małym pacjentom. Studia weterynaryjne i doświadczenie, które potwierdziły lata pracy w zawodzie to atuty, które staram się skutecznie wykorzystywać podczas leczenia. Moja oferta jest kompleksowa.

W zakresie profilaktyki proponuję pełny zakres szczepień profilaktycznych przeciwko chorobom zakaźnym psów i kotów, fretek, królików, szczepienia przeciwko wściekliźnie, szczepienie przeciwko chorobom odkleszczowym, jak również profilaktykę przeciw pasożytom. Leczę choroby wewnętrzne, w tym choroby przewodu pokarmowego, wątroby, trzustki (cukrzyca), nerek i pęcherza moczowego, a także układu oddechowego, układu rozrodczego, choroby endokrynologiczne i pasożytnicze.

Wykonuję zabiegi chirurgiczne, takie jak sterylizacje suk i kotek, kastracje psów, kocurów i innych, operacyjne usuwanie guzów nowotworowych z możliwością badania histopatologicznego (badanie na katedrze UP), a także inne zabiegi chirurgiczne. W związku z dermatologią zajmuję się wykonywaniem zeskrobin oraz wymazów, badaniem mikroskopowym włosa, badaniem otoskopowym oraz diagnozowaniem alergii. Zajmuję się również dietetyką zwierząt, udzielam porad żywieniowych nie tylko dla psów i kotów, lecz także dla fretek, gryzoni, czy zwierząt egzotycznych. Polecam odpowiednie terapie odchudzające dla psów i kotów oraz podejmuję się ustalenia diet leczniczych i bytowych. Z kolei w zakresie stomatologii moja oferta to:
  • badanie jamy ustnej,
  • ekstrakcje zębów mlecznych i stałych,
  • leczenie chorób przyzębia,
  • usuwanie kamienia nazębnego.
W moim gabinecie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Właściciel otrzymuje zawsze bieżące informacje na temat leczenia i jego przebiegu, również telefoniczne przy poważniejszym zabiegu. Oferuję też wizyty domowe.

Moją pracę zawsze wykonuję rzetelnie i odpowiedzialnie, zdaję sobie bowiem sprawę, że moje działania mają wpływ na zdrowie Państwa podopiecznych. To dla mnie bardzo ważne, by czuli się dobrze i w ten właśnie sposób, poprzez udane leczenie staram się budować renomę mojej lecznicy. Dzięki temu zyskałam już spore grono zaufanych Klientów. Gwarantuję również przystępne ceny.

Serdecznie zapraszam.

Produkty i usługi

Kontakt

Kontakt Gabinet Weterynaryjny „Nova” Joanna Sadzikowska

Gabinet Weterynaryjny „Nova” Joanna Sadzikowska, Szymanów

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Gabinet Weterynaryjny „Nova” Joanna Sadzikowska