Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób oczu
Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób oczu, Gabinet lekarski Elżbieta Witczak-Kaszuba, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9730018862
REGON: 970388473
Rok założenia:
1998

O firmie

Nazywam się Elżbieta Witczak-Kaszuba i jestem okulistką. Prowadzę prywatny gabinet lekarski, którego siedziba znajduje się w Zielonej Górze. Działalność prowadzę nieustannie od 1995 roku. Mam doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje. Zapewniam pełen profesjonalizm oraz specjalistyczne doradztwo.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności jest leczenie chorób oczu. Mogę Państwu zaproponować kompleksowe badania wzroku, a także okresowe badania okulistyczne. Dzięki temu jestem w stanie rozpoznać choroby oraz schorzenia oczu, między innymi jaskrę, zaćmę czy zwyrodnienie plamki żółtej. Leczę również zachowawczo. W mojej ofercie można znaleźć komputerowy pomiar wad wzroku. Podejmę się badania ostrości.

Pomogę także w doborze odpowiednich do wady wzroku okularów. Dysponuję nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, takim jak autorerfraktometr. Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy badanie przedniego odcinka oka w lampie szczelinowej bądź biomikroskopie. Określę stan przeźroczystości, zarówno soczewki, jak i rogówki. Ponadto jestem w stanie wykryć ciała obce tkwiące w oku czy stany zapalne.

Z moich usług mogą skorzystać Pacjenci cierpiący na wady wzroku w każdym wieku.

Ponadto oferuję:
  • badanie dna oka,
  • określenie stanu siatkówki,
  • badanie widzenia obuocznego,
  • określenie stanu nerwu wzrokowego.
Oprócz tego proponuję badanie stopnia zaawansowania chorób, nadciśnienia w oku czy schorzeń neurologicznych. Mój gabinet wyposażony jest w oftalmoskop oraz szkło Volka i Goldmana, które pomagają w przypadku odwarstwień siatkówki. Wykonuję również ocenę neuropatii jaskrowej przy użyciu badania HRT, czyli obrazowania tomograficznego struktur dna oka. Uzupełnienie mojej oferty stanowi badanie ciśnienia śródgałkowego oraz pola widzenia przy użyciu metody kinetycznej na polomierzu Goldmana albo Maggiore'go, a także komputerowo.

Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Artykuły

Jaskra-jej przyczyny, objawy i występowanie
Jaskra-jej przyczyny, objawy i występowanie
Jaskra jest chorobą przebiegającą bezobjawowo i bezboleśnie, a jej przyczynami mogą być kwestie dziedziczne, uszkodzenia fizyczne oka lub inne choroby.
3 najczęściej występujące choroby oczu
3 najczęściej występujące choroby oczu
Oczy są niezwykle ważnym narządem, dlatego należy o nie odpowiednio dbać. Dlatego regularnie badajmy stan naszego wzroku u okulisty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gabinet lekarski Elżbieta Witczak-Kaszuba

Gabinet lekarski Elżbieta Witczak-Kaszuba, Zielona Góra

Opinie (22)

Opinie o firmie Gabinet lekarski Elżbieta Witczak-Kaszuba

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
06.11.2020
Pani doktor starannie i z wyczerpującym komentarzem wykonuje wszystkie badania i z przyjemnością rozwiewa obawy i odpowiada na pytania.
Kamil
Kamil
5.0
30.09.2020
Diagnostyka na wysokim poziomie, z czystym sumieniem polecam.
Anna
Anna
5.0
16.07.2020
Usługi medyczne świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Pani Witczak-Kaszuba jest niezwykle sympatyczną osobą i świetną, wysoce wykwalifikowaną lekarką! Badania są wykonywane na sprzęcie wysokiej jakości z ogromną starannością.
Hanna
Hanna
5.0
09.05.2020
Doskonale wyposażony gabinet, diagnostyka na najwyższym poziomie. Pani Elżbieta Witczak-Kaszuba poza tym, że jest znakomitą lekarką to ujmuje swoją osobowością i z dużą empatią podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Polecam.
Honorata
Honorata
4.0
20.03.2020
Pani doktor dysponuje szerokim wyborem sprzętu, dzięki temu mogła w gabinecie wykonać wszelkie specjalistyczne badania. Polecam.
Bogna
Bogna
5.0
16.01.2020
Pomogła mi w dopasowaniu odpowiednich okularów, polecam.
Czarek
Czarek
5.0
28.11.2019
Badanie przeprowadzone sprawnie, nic nie bolało. Polecam.
Joanna
Joanna
5.0
25.09.2019
Pomogła mi w wyleczeniu choroby wzroku, polecam.
Iwona
Iwona
5.0
26.07.2019
Regularnie całą rodziną odwiedzamy gabinet pani Elżbiety, ma świetne podeście do dzieci. Warto kontrolować swój wzrok - syn po roku noszenia okularów nie ma już wady wzroku. Polecam!
Ala
Ala
5.0
15.05.2019
Bardzo rzetelny okulista, jestem zadowolona z wizyty. Po przeprowadzonym badaniu pani doktor zaleciła noszenie okularów, dzięki temu widzę o niebo lepiej! Polecam!
Oliwer
Oliwer
5.0
21.02.2019
Rzetelność i profesjonalizm.
Dagmara
Dagmara
5.0
08.01.2019
Jeżeli szukasz sprawdzonego okulistę to tylko Pani Witczak-Kaszuba. Polecam serdecznie!!
Maciej
Maciej
5.0
05.12.2018
Badanie widzenia obuocznego wykonane rzetelnie i sprawnie, polecam wszystkim ten gabinet.
Liliana
Liliana
5.0
03.11.2018
Warto skorzystać z ich oferty, stwierdzą wadę wzroku, a także sprawdzą czy nie dopadła nas jakaś choroba oczu. Polecam serdecznie.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
06.10.2018
Chciałam sprawdzić stan przeźroczystości soczewki, pani doktor Witczak-Kaszuba wykonała u mnie takie badanie. Sprawnie, rzetelnie, profesjonalnie.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
16.09.2018
Wykonała u mnie badanie przedniego oka. Wszystko poszło dobrze, badanie wykonane rzetelnie i sprawnie. Polecam.
Barbara
Barbara
5.0
28.08.2018
Skorzystałam z badania ciśnienia śródgałkowego. Wytłumaczono mi wyniki. Polecam.
Tymoteusz
Tymoteusz
5.0
08.07.2018
Miła pani doktor, która przykłada się do wszystkich badań. Można liczyć na pomoc, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Polecam.
Bernadeta
Bernadeta
5.0
09.06.2018
Ostatnio zauważyłam, że widzę zamazane literki czytając gazetę. Po zgłoszeniu się do tego gabinetu i wykonaniu badania okazało się, że mam wadę wzroku. Polecam ich usługi.
Janek
Janek
5.0
31.05.2018
Profesjonalne badanie wzroku, nowoczesny sprzęt oraz miła pani doktor. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty.
Tyberiusz
Tyberiusz
5.0
01.04.2018
Do każdego Pacjenta pani Elżbieta podchodzi indywidualnie. Dokładnie wykonuje wszystkie badania, oferuje fachowe doradztwo. Można liczyć na jej pomoc. Chciałem się także dowiedzieć czy nie mam zaćmy, ponieważ u mnie to dziedziczne. Polecam.
Błażej
Błażej
5.0
13.03.2018
Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Zgłosiłem się do niej na okresowe badania okulistyczne, po dokładnym zbadaniu okazało się, że pojawia się u mnie powoli jaskra. Obawiałem się tego, ponieważ u mnie to rodzinne. Pani Witczak-Kaszuba wykonała inne badania oraz przepisała krople, które muszę każdego dnia stosować. Polecam ten gabinet.
Zobacz więcej (12)