Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272722969
REGON: 100503181
Rok założenia:
2008

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Spiżarnia Babci Józi jest wyjątkowym miejscem na mapie Łanów. W sklepie zaopatrzą się Państwo w swo...
Jeśli szukasz wędlin i mięs, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu mięsnego Delikatesy w P...
Sklep na Matejki odwiedzają mieszkańcy Kłodzka oraz okolicznych miejscowości. Jego asortyment wypos...
Zblewo, Młyńska 9
Od wielu lat zajmujemy niekwestionowaną pozycję lidera w produkcji wędlin na krajowym rynku, czego ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Gab-Meat s.c. Anna Wielgus Władysław Gabrysiak Jadwiga Gabrysiak" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7272722969. Firma ma numer REGON: 100503181.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Łódź w województwie łódzkim. Działa na rynku od 2008 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Długosza 21/23. Kod pocztowy do korespondencji to: 91-083 Łódź. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.77671N, 19.42625E. Przedsiębiorstwo "Gab-Meat s.c. Anna Wielgus Władysław Gabrysiak Jadwiga Gabrysiak" działa od lat w branży Sklepy mięsne.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 42 651 44 84 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Gab-Meat s.c. Anna Wielgus Władysław Gabrysiak Jadwiga Gabrysiak

Gab-Meat s.c. Anna Wielgus Władysław Gabrysiak Jadwiga Gabrysiak, Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Sklepy mięsne Łódź - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (0)

Opinie o firmie Gab-Meat s.c. Anna Wielgus Władysław Gabrysiak Jadwiga Gabrysiak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.