Rozliczamy podatki oraz sporządzamy listy płac
Rozliczamy podatki oraz sporządzamy listy płac, FKK Consulting Sp. z o.o., Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5423129850
REGON: 200278060
KRS: 0000335912
Dodatkowe kontakty:

85 874 68 96

786 258 279

Rok założenia:
2009

O firmie

Przedsiębiorstwo FKK Consulting Sp. z o.o. znajduje się w Białymstoku. Na rynku jesteśmy obecni od 2009 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług rachunkowych.

Jesteśmy też dostępni pod numerem tel. 85 7324622.

Certyfikaty i dyplomy

Świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 17231/00 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy FKK Consulting w Białymstoku jest kompleksowa obsługa kadrowo-rachunkowa. Mamy ośmioletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Nasza oferta to między innymi:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie umów zleceń oraz deklaracji podatkowych
  • pomoc podatkowo-księgowa
  • rozliczanie podatków PIT, VAT i CIT
Oferujemy również obsługę kadrowo-rachunkową dla przedsiębiorstw i instytucji. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Umiejętności potwierdzają certyfikaty, które dodatkowo zapewniają, że wszystkie zlecenia zostaną wykonane bez błędów.

Zajmujemy się także przygotowywaniem sprawozdań finansowych i aktów. Najczęściej z naszych usług korzystają osoby, które prowadzą więcej niż jedną działalność gospodarczą. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami i przepisami prawnymi, o których informujemy naszych klientów. Poradzimy sobie również z wyprowadzeniem zaległości księgowych i podatkowych. Prowadzimy też akta osobowe, kartoteki wynagrodzeń pracowników, sporządzamy listy płac i prowadzimy dokumentację zasiłkową, między innymi związaną z zasiłkiem chorobowym, rodzinnym oraz macierzyńskim.

Pomożemy Państwu także w sporządzaniu deklaracji podatkowych i dokumentacji do ZUS-u. Zapewniamy również doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości oraz ubezpieczeń społecznych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy.

Artykuły

Co zyskasz, korzystając z usług profesjonalnego biura rachunkowego?
Co zyskasz, korzystając z usług profesjonalnego biura rachunkowego?
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest czasochłonne i wymaga ogromnego zaangażowania. Oddeleguj sprawy księgowe w zaufane ręce i zyskaj cenny czas.

Wideo

Kontakt

Kontakt FKK Consulting Sp. z o.o.

FKK Consulting Sp. z o.o., Białystok

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie FKK Consulting Sp. z o.o.