Warsztaty zdrowego żywienia
Warsztaty zdrowego żywienia, Fhu Katarzyna Kuligowska, Rumia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9580544051
REGON: 191664507
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Firma Katarzyny Kuligowskiej ma swoją siedzibę w Rumi, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Właścicielka jest instruktorką fitness i posiada salę do ćwiczeń. Pomaga prowadzić zdrowy tryb życia.

Oferta

Zdrowie jest najważniejsze, ale by żyć w zdrowiu potrzebny jest odpowiedni balans pomiędzy aktywnością, a dietą. Nie jest to łatwe zadanie, ale na szczęście każdy może liczyć na pomoc Katarzyny Kuligowskiej. Właścicielka firmy zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby, by odpowiedzieć na konkretne potrzeby. Pomoc można podzielić na kilka głównych profili, w tym ćwiczenia. Sala fitness doskonale nadaje się do aktywności ruchowej. Trenerka personalna układa zestawy ćwiczeń i nadzoruje ich wykonywanie. Ćwiczenia, które wdraża przede wszystkim służą wzmacnianiu poszczególnych partii ciała i skutecznie wspomagają odchudzanie.

Gubienie zbędnych kilogramów to zagadnienie bliskie osobom w każdym wieku. Katarzyna Kuligowska ma doświadczenie w łączeniu aktywności ruchowej z dietami, co przynosi najlepsze rezultaty u klientów. Oferta w tym zakresie to:
  • edukacja żywieniowa
  • diety dla nastolatka
  • diety dla cukrzyków
  • diety eliminacyjne w alergiach
  • diety dla alergików
  • lecznicze diety
Zaplanowanie diety poprzedzane jest dokładnym wywiadem dotyczącym żywienia oraz analizą składu ciała. Służy do tego analizator kwantowy quantum.

Właścicielka firmy pomaga również osobom, które chcą przytyć albo mają problem z cerą. Lekcje pielęgnacji cery pozwalają na poznanie technik, które sprawią, że skóra będzie wyglądała pięknie.

Więcej informacji dotyczących sali fitness i innych usług znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Czym powinien wyróżniać się dobry trener personalny/dietetyk?
Czym powinien wyróżniać się dobry trener personalny/dietetyk?
Wyróżniający się trener personalny, zawsze łączy swoją pracę z dziedziną dietetyki, a działania opiera o zindywidualizowane podejście do każdego podopiecznego!

Wideo

Kontakt

Kontakt Fhu Katarzyna Kuligowska

Fhu Katarzyna Kuligowska, Rumia

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Fhu Katarzyna Kuligowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jagoda
Jagoda
5.0
29.05.2019
Świetne miejsce! Nie tylko można poćwiczyć, ale też skorzystać z sauny.
Anna
Anna
5.0
07.03.2019
Polecam wszystkim ten klub fitness! Indywidualne ćwiczenia dużo mi dały i czuję się zdecydowanie lepiej!
Tagi